Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Fkris #28 üzenetére

    Hmm, melyik az a négy? :D
    Csakmert az idei már piacon lévő Xperia négy tagot számlál...

    Pl. a budapesti Sony Centerben (WestEnd) mind a négyet kipróbálhatod.

    (#14) youngboy:

    Azért, mert én elolvasom, vagy sem, forrásmegnevezéssel olyan plusz dolgot beletenni, ami nem éppen a tárgyhoz kötődik, vagy épp egy cég imázsát rombolja nem etikus.

    Ráadásul ez a megmozdulás már nem először fordult elő. Ezért.

    De ilyen negatív volt a tegnapi ICS-es hír is. Csak a hiba (bug) hírértékű a MA számára, írnak, hogy van pár apró hiba az ICS-ben... Ja, hogy már el is kezdék az ICS-t?
    Érdekes, erről (sem az áprilisi első körös, sem a második május végi júniusi indulásról nem volt cikk), de a kisebb hibáról, meg hogy a PLAY mégsem kap, arról kiment.

    Ezt sem etikusnak, sem informálisnak nem érzem egy mobil portálon.

    ...és akkor tetjében a mai hír, ami nehogy csak aktualitását veszítette már, de még akkor odaszúr az anyagi helyzetre is... Nem. Ez így nem jó.

    (#20) fl0werstar:

    Semmi gond, jöjjenek a rossz hírek is, ha vannak, mert nem eltitkolni kell a dolgokat, hanem informálni a jónépet.
    De akkor a jó hírek is legyenek ott!

    Nem láttam sem azt hírnek, hogy a Sony áprilisban elindította az ICS-t az arc S, neo V és ray títusra. De azt sem, hogy elindult a második körös frissítés a többire...

    Ezzel szemben az apró bug jelentés az lejött... Mint ahogyan a PLAY kimaradása is...

    Ez nem tetszik, nem a hír megléte. (ami ebben az estben még el is késett...) :U

    Más:

    Tényleg, tipo-ról, tipo dualról és miro-ról mikor várhatunk hírt a MA oldalaira?! ;]

    (#30) pit stop:

    Örültem, persze, az utolsó, oda nem illő, és a forrásban sem szereplő mondatig... (okait fentebb olvashattad :) )

    Egyébként pont ma pakoltam a raktárban és a sok kiállítási kellék közt találtam egy 5 literes unicumot is... :DDD De sajna nem szeretem. :)

    (#33) Hanon:

    A miro pont azokat célozza meg - főleg a fiatalok - akiknek még bejött volna a U, de vagy az NXT dizájn nem tetszett, vagy a nem bővíthető memória riasztotta el őket. Így most egy még kisebb kategóriát vehetnek célba, bővíthető memóriával, és más dizájnnal.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák