Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz Armahun #19 üzenetére

    Szerintem a legjobb megoldás T-nél pl:
    100 mega mobilnet 990 Ft
    +
    Eco díjcsomag 1990 Ft (100%-ban leforgalmazható).
    Ez nem 2500 de ~3000 Ft. Nekem spec. ennyi elég beszélni, és nem igazán tudom elforgalmazni a 100 megát sem, pedig - ha nem is mindent posztolva, képet FB-ra feltöltve - de elég intenzíven használom a netet az E51-en. Igaz ha csak meg akarok valamit nézni gyorsan akkor Opera Mini játszik vagy esetleg gyári böngésző, az meg nem generál túl sok forgalmat, minden más esetben viszont Opera Mobile.
    Múltkor beszéltem 30 percet Nimbuzzal Skypeon, és 5 mega volt. Akkor meg miről is beszélünk (1 óra alatt csontra merülne a telefon)?
    (jó nyilván aki 3-4-5 megás csatolmányos emaileket fogad napi szinten, vagy YT-ot akar nézni annak ez nem megoldás).

  • manchester85

    addikt

    válasz Armahun #19 üzenetére

    Figyelj, az ikon csomag csak iPhone-nal köthető. És szerintem teljesen jogosan a telefon kategóriájához mérik a csomagokat is. 2500-at jelenleg egy 6-os kisiskolás is elkölt a telefonjára, és ő nem is netezik vele. Vedd úgy, hogy csak abban az esetben kapsz 20ft-os percdíjat, ha legalább 200 percet kifizetsz. És 1000ft-odba kerül a mobilnet havonta, amiért kapsz 1 gigát.

    Mivel a legtöbb publikus percdíj nem 20ft és a legtöbb mobilnet nem olcsóbb 1000ft-nál, így ők ezeket a feltéteket csak egy minimum 5000ft-os csomag mellett garantálják.

    Ez olyan, mintha azt mondanád a boltban, hogy te csak egy pohár kólát akarsz inni, osszák el 10-zel a két litert, és kifizeted a 2dl árát. Neked nincs szükséged 2 literre. :) Na, hát az élet nem így működik, főleg nem egy 160-180 ezres mobilnál. 2500-as havidíj egy iPhone-hoz kb. vicc kategória. És éz most nem szobizmus, egyszerűen arról van szó, hogy nehogy már az legyen az élet rendje, hogy Te a legjobbat akarod, ők meg rohadékok, hogy nem adnak hozzá olyan csomagot, amennyivel egy kisiskolásnak is feltöltik havonta a telefonját. És még mobilnet is legyen hozzá, hát persze. :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák