Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Plug Life #6 üzenetére

    Már akinek! Nekem bőven elég 5-5,5 közötti kijelző. A büdös életben nem vennék ilyen 6-7 collos, noccsos szarokat. És egyáltalán nem érdekel/nem bánt a káva. Legyen akkora, amin elfég az a pár érzékelő kamera, meg hangszóró, oszt annyi.
    Ha meg faltól-falig kijelző, akkor legyen felugró kukker.
    Most is állítom, ha nem kezdi el vmelyik gyártó a kávák eltűntetését, senki nem foglalkozna vele, max, ha tényleg nagy.
    Idióta időket élünk.... Ott qrják el a telefonokat, ahol csak lehet. A külsőt illetően szinte csak kompromisszumos telót lehet kapni. Már ami az én ízlésemet illeti. De jó, h nem akarok venni. :)

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Plug Life #6 üzenetére

    De olyan áron is, hogy teljesen alaktalanná válik, nem tudsz normális ujjlenyomat olvasót és kamerát használni rajta? Nemá. Legyen a legnagyobb, a használhatóság megtartásával. Ez okés.

    aujjobba - hogy ebben a verdában kapna defektet egy negyvencenti mély háromfokos dzsuvás pocsolyában január közepén az aki ráerőlteti a világra a baromságokat... De valamiért nem az összes autó ilyen. Viszont telefonból az összes. Lógsz még egy talapzat nélküli Dávid szoborral :D

    Baggins86 - a te (borzasztóan eredeti) kommented a tökéletes példa a kognitív disszonanciára. Attól még hogy érdemben nem harcolhatsz valami ellen, amiről van egy meggyőződésed, el lehet mondani a véleményedet. Én ezt tettem. Ki lehet gúnyolni érte, vállalom.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák