Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T. I.

    senior tag

    Hiányzik az innováció a HMD-nél, ezért nincs csúcsmodell. Sajnos még kilátásba se helyezik, így valószínűleg egy Alcatel féle marketinget fognak most már tolni.
    Mindezt tudomásul véve, nekem kicsit hiányzik annak a felkapása,amit a bejelentés alatt elhangzott: ha az emberek csak 1évvel tovább használnák a meglévő mobiljukat, azzal olyan környezetvédelmi hatást lehetne elérni, mintha 2millióval kevesebb autó lenne a Földön. Ez szerintem egy tök jó irány, és felkarolható ez az öko-szemlélet. Sajnos emellett persze rontja az összképet a 6 gagyi telefon kibocsátása. Ezekből sok nem fogja kihúzni a 3-4 évet, mert hamar belassulnak majd, aztán vált még az igénytelenebb user is a nyugodt idegállapota kedvéért.

    [ Szerkesztve ]

  • T. I.

    senior tag

    válasz Noukoum #35 üzenetére

    A profit a legfontosabb, ez elemi érdeke a cégeknek, máshogy nem is működhetnek. Csak jó volna, ha mind többen hosszútávon gondolkodnának. Na most ebben, az április 8-ai üzenettel, eddig szerintem a HMD egyedülálló. Legalább is szavak szintjén.
    Anyaghasználat és szoftverfrissítés az két húzó szempont, de ehhez hozzá kéne tenni még valami értékeset az európai vásárlónak, mert itt van pénz bőven, viszont a verseny is nagy a pénzünkért. Az EU-n kívül meg simán lehet,hogy a brand elég hozzáadott érték, és a szart is megveszik olcsón,mert hisznek a Nokia minőségben,meg mondjuk a kínálat se nagy.
    Az EU-ban ez a paletta harmat gyenge, de nem mi vagyunk a fókuszban. Hogy ez után leszünk-e még, az a HMD bevételeitől függ, és hogy ezekből mennyit fordítanak innovációra. Ha szerencsénk van, Afrikában és Dél-Amerikában annyira megszedi magát a HMD, hogy összedob egy értelmes prémium telót nekünk is.

  • T. I.

    senior tag

    válasz Eversmann #55 üzenetére

    Én ezt a sorrendet találtam:

    LINK

    Ez alapján az SD835-től azért messze van. Szerintem a 835ös még mindig top kategóriás, legalábbis nekem még semmi lagot nem produkált a napi nyüstölésben, bő 2év után sem, és a CoD is hasít rajta HDgraf + veryhigh framerate-en.

    By the way, nem rossz ez a 480as, csak hát ne ez legyen a top, mert ez igencsak mid-mid.

Új hozzászólás Aktív témák