Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz pusszycat #1 üzenetére

    Vennem kell lottót hétvégén ;] :D Szinte éreztem,hogy ilyen első komment lesz :D
    Érdekes ez az akkumulátor töltés,mért nem lett másiknál is 40W :U

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

  • DaWehun

    tag

    válasz pusszycat #15 üzenetére

    2020ban már nem azt várnám egy telefontól, ami egyébként hardveresen szerintem egész erős, hogy a főmenü laggoljon 1 hét futás után. mivel én nagyon szeretek fotózgatni telefonnal, ezért ez is egy sarkalatos pont volt a vételnél. tetszettek a képek, amiket készítettek vele. RAW fotózás volt végül, ami miatt megvettem ezt a telefont, de egyszerűen használhatatlan pont arra, amire való lenne. sötét fényviszonyoknál a kép széle lilás-rózsaszínes vignetta effekttel van ellátva. gyakorlatilag nincs az a photoshop amivel leszeded ezt róla. olyan alap appok vannak túlbonyolítva rajta, ami pl. honornál nem volt.
    legnagyobb probléma, hogy már nagyon sok helyen írnak a kameraüveg alatti porosodásról, amire azt mondták, hogy gyári hibás nagyon sok vagy majdnem mindegyik készülék és előbb utóbb megjelennek az apróbb porszemek a szenzor előtt, ami miatt szedhetik majd szét a telefont, hogy kipucolhassák. szerintem ez egy oltári nagy baki és ha ezt hamarabb tudom meg szinte biztos, hogy nem vettem volna meg a telefont.

    szóval úgy összességében, pont az miatt nem vennék még1x xiaomit, amit valaki pár hsz-el feljebb említett. sok apró dolog van, ami lehet másnak nem idegesítő vagy zavaró, de nekem az és a sok apróból lesz 1 nagy szálka a szememben. sajnálom, mert ár-érték arányában egy elég ütőképes telefon, de sajnos az ára miatt a minősége sem tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák