Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Minden ilyen, és hasonló kezdeményezés dicsérendő...

    ...bár én a nagyszabású, add le a régi mobilod, és érezhető kedvezményt kapsz az új árából konstrukciót jobbnak tartom.
    Persze, ettől még ez (is) kiváló ötlet, és jó lehetőség a további felhasználásra.

    ...én például zeneközpontnak használnám... Kapna egy butított szoftvert, amiben a telefonos és hozzátartozó funkciók nem léteznének, csak wifi BT és ennyi.
    Butított szoftverével mp3/mp4 lejátszóként üzemelhetne, dokkolóba téve kábelen összekötve az erősítővel...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz #40993792 #39 üzenetére

    Igen.

    Leírtam én mit tennék a cikkben leírtak alapján.

    "...én például zeneközpontnak használnám... Kapna egy butított szoftvert, amiben a telefonos és hozzátartozó funkciók nem léteznének, csak wifi BT és ennyi."

    Ergo megerősítettem a Samsung elgondolását.

    #48baly81

    "Miért akarsz még egy kábelt a táp mellé? Vagy, ha az akkud jó, akkor miért akarod hogy helyhez legyél kötve a jack kábel miatt?? "

    ...mert otthoni, nem hordozható lejátszóként kezelném.
    Dokkban áll, tápellátás megoldva - még akkor is ha gyenge az akku - a kábel a jó minőségű erősítőbe...
    Bluetooth nem játszik az otthoni erősítős, hangfalas zenehallgatásnál.
    Míg akad jó minőségű hangchippel ellátott telefon, addig a BT zene még nem adott olyan jó minőségben.

    #46francz'70

    "Zeneközponthoz miért butítanád le a szoftvert, kiveszed a simet és ennyi, a telefonos funkcióknak meg annyi "

    ...hogy még a funkció lehetősége se legyen benne. Ne foglaljon helyet. Semmi. Se a hozzá tartozó "driver" semmi. Legyen sokkal kisebb a gyári szoftver, hogy a telefon belső, gyors memóriájában több tartalmat tárolhassak...

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák