Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baly81

    aktív tag

    válasz DrKapocs #64 üzenetére

    A közeljövőben tervezem frissíteni a magyar rádiók listáját az alkalmazásomban. Ha gondolod kiexportálom majd neked, és fel tudod venni őket!
    Szerintem magassn a legjobb rádió alkalmazás, sok beállítása van, bár legtöbbje csak a prémiumban van. Én megvettem vagy 6 éve, valami 1-2EFt-ért, nem bántam meg!

    [ Szerkesztve ]

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

  • baly81

    aktív tag

    válasz DrKapocs #67 üzenetére

    Én nem találtam, megvettem, de a lényegen nem változtat! :)
    Így már több beállításra van lehetőséged, ezek részletessége miatt pedig valóban a legjobb lejátszók közé tartozik.
    Tegnap este megcsináltam a magyar rádióadók ellenőrzését és backup-ját.
    Kb 150 adó van benne, de még fogom bővíteni, mert 1-2 adó stream-jét nem tudom működésre bírni...
    Feltöltöttem a drive-omba a backup fájlt. Töltsd le a telefonra, és valamilyen fájlkezelővel társítsd hozzá a XiiaLive-hoz. A meglévő kedvenc adóid mellé fogja betenni a rádióadókat. Az általad bevitteket nem fogja törölni, hacsak nincs egyezősség.

    A telefon a töltést megszakítja, ha az akku feltöltődött, a folyamatosan működő kijelzőt és hardvereket pedig a töltő látja el azzal a csekély árammal, amit igényel a működése. Évek óta így használom, semmi sem ment tönkre, nem melegszik sem az akku, sem a töltőfej. A töltő és a telefon is tudja szabályozni az átfolyó áramerősséget, egy 1,5A-es töltőfej sem állandóan ennyi áramot küld át, hanem amennyit a telefon igényel, ebben a dock üzemmódban közepes fényerőnél, kb 150-200mA-t fog felvenni. Átlagban ezt az értéket mértem ki. Én egy kisebb 850mA-es fejet használok erre a célra. Semminek semmi baja nem lesz, mint ahogyan egy laptopnak sem lesz baja...(bár tudom, hogy ez a kijelentésem nem teljesen igaz).

    [ Szerkesztve ]

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák