Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uki

    aktív tag

    válasz szupermacs #97 üzenetére

    Nagyon is jó ötlet ez a Google Auto, ugyanis egy új autót kiadás előtt minimum 3-4 évvel korábban elkezdenek fejleszteni, Mire az autó kigördül a gyárból kis túlzással már elavult lesz a szórakoztató elektronikai központja, arról hpgy milyen szintű lesz 5 éves korára inkább ne is beszéljünk. Lásd a bavigációs rendszereket, zenefájl formátum kezelést, stb. Ráadásul egy-egy gyártónak külün-külün kifejleszteni és hatalmas költség, ami nem biztos hogy megtérül. Nem véletlenül nyergelt át pár éve az NNG az autópiacra és szerződött le egy csomó gyártóval hogy ők majd adják a jó kis IGO-t, kicsit skineznek a gyár kérése ha kell szerint de maga az engine ungyanaz lesz, klasszisokkal jobb és használhatóbb minőségben mint egy gyári eszköz. (nem mindneki fejleszt természetesen saját navit, pl. a Renault is jó ideje a Tom-Tom-mal van szerződésben fedélzeti navi ügyben, de az is csak egy navi).

    Ezekhez a gyári cuccokhoz képest egy ilyen a telefonnal mélyen összintegrált cucc szerintem iszonyat jó ötlet, nekem tetszik és tuti érdekelne. Jó lenen ha már a most futó autókba is lehetne utólag venni.

    Illetve mivel az Apple is bejelentette a saját megoldását az Google-nek is kellett. :-)

    Btw, nekem bejön az új design, már az új tárcsázó is tetszett a 4.4.3-ban. Nem értettem tisztán az I/O-n de az új lock screen csak az órát érzékeli majd vagy esetleg meg tudja majd mondani a telónak azt hogy ha melóhelyen vagy otthon vagyok akkor se kellen kóddal feloldanom hanem csak ha pl kimnetem az utcára?

    "this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

Új hozzászólás Aktív témák