Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gusztáv #19 üzenetére

    Jogos, sokan nem törődnek semmivel csak megveszik mert tetszik. Viszont szerintem pont a WP7 az aminél talán jobb lehet az arány mivel ezt sokáig nem reklámozták, nem nyomták. Így boldog boldogtalan vesz inkább androidot míg WP7-et azok akik legalább már olvastak róla. :)
    Mondjuk páromnak is baromira bejön a Lumia 800 pedig a rendszerről ő is max tőlem hallot (igaz én dícsérem). :D

    pszili8: nekem Trophy-m van 1 éve. Elvagyok vele sőt ez az első telefonom aminél nem érzem most se hogy hű lassan váltanom kéne. Így még marad egy darabig. Majd max akkor váltok WP8-asra (mert eléggé tetszik a beharangozottak alapján) ha lejjebb megy azoknak az ára. Na ez még nem most lesz. Arra akarok kilyukadni ha tetszik a 800-as akkor ne foglalkozz vele hogy most vetted úgyis sokáig maradhat. Szerintem a WP8-as telók úgyis itthon horror árral nyitnak majd egyszer (140-150k+) és még ugye azt se tudjuk pontosan mikortól... ;)
    Egy biztos, én mégegyszer nem akarok ilyen 120k-s áron telefont venni csak mert még új. :B

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák