Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Sofian #235 üzenetére

    Az NFC tag programozása nem úgy működik, hogy ha hozzáérintem a készüléket, akkor mondjuk egy adott profil, vagy beállítás aktiválódik? Mondjuk wifi bekapcsol, némítás kikapcsol, fényerő beáll x százalékra, stb stb. Ez oké. De ahogy mondtam, nekem ezer és egy kombinációra van szükségem. Amikor lefekszem, akkor nekem az nem jó, ha automatikusan némít, wift kikapcsol, dnd-t állít, airplane módba tesz, ébresztést állít stb beállításokból egy kombinációt kiválaszt és azt aktiválja, mert ezeket én variálom. kb majd' minden lefekvésnél máshogy. Plusz az ébresztés is 12-16 óra között van (éjszakás vagyok), honnan tudja én melyiket akarom aktiválni? És ez csak a lefekvés kérdése. A hazaérkezés és az itthonról elindulás is hasonló kombókkal "üzemel" nálam. Nem bonyolult, mert iOS-en a cc droidon meg a power toggles segítségével minden lefekvés/elindulás/hazaérkezéskor kb 5mp beállítani, de nfc tagekkel ez megoldhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Sofian #241 üzenetére

    Én a saját szempontomból írtam. nekem csak a fizetésre lesz jó. Azt viszont várom. idővel, de jó lesz az. addig viszont számomra fölösleges.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák