Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz WhiteWalker #14 üzenetére

    Én mondjuk 9.99 angol fontot fizetek havonta, ami azért már elég húzós, de mindig lehet trükközni valahogy. Páldádul év elején vettem egy Razer Kraken X fejhallgatót amihez adtak 6 hónap ingyen prémiumot, igaz új fiókra. Ezért lemondtam a prémiumot a régin, viszont nemrég kültek emailt, hogy ha vissza váltok prémiumra azon az accomon akkor 1 hónapért cserébe 3at kapok, így Január óta most fizettem először a Spotifyért, és legközelebb csak Októberben kell fizetnem :DDD

    De az tény, hogy igazándiból nincs nagyon ellenfele. YT erőlködhet itt a Musiccal, amivel lehet némi előnye a Spotifyhoz képest a YouTube integrációval, azaz meglehet találni olyan számokat amiket nem lehet Spotyn, de összességében még mindig mérföldekkel előrébb jár a Spotify. Nem csak a különféle kliens integrációval, de UI szempontjából is jobban áll, és nem vagyok meggyőződve arról sem, hogy hangminőségileg is jobb a Spotify. Legalábbis amikor volt YT Premiumom, és használtam párhuzamosan a Spotifyal, akkor valahogy jobban szóltak a zeneszámok a Spotyn mint YT Musicon a Bose fejhallgatómon, de ennek már több mint egy éve, lehet azóta változott már a helyzet.

    All→M8

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bedibazsa #23 üzenetére

    Ne is monnd. Én lassan 6 éve lakok kint, de mióta kiköltöztem, nem vesz rá a lélek hogy rádiót hallgassak itt. De úgy egyiket se. Szóval amikor megesik az, hogy ugyanazt az agyon játszott vackot adja egyszerre KISS meg a Capital, akkor azt hiszem mindent elmondtam az egésztről.

    A másik dolog is teljesen ismerős. Pont a korona előtt futott át az agyamon, hogy az ilyen dolgokra feleslegesen megy ki az ablakon nem is kevés pénz. És amikor látod a listán hogy fel vagy iratkozva a Spotifyre, a YT Premiumra, arra még ott van a Netflix, Disney+ PS Plus, PS Now, és így hirtelen átfut az agyadon hogy ez így kb 50 kemény angol font havonta, akkor elborzadsz. Azóta egyébként már csak a Spotify él.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák