Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bedibazsa #23 üzenetére

    Ne is monnd. Én lassan 6 éve lakok kint, de mióta kiköltöztem, nem vesz rá a lélek hogy rádiót hallgassak itt. De úgy egyiket se. Szóval amikor megesik az, hogy ugyanazt az agyon játszott vackot adja egyszerre KISS meg a Capital, akkor azt hiszem mindent elmondtam az egésztről.

    A másik dolog is teljesen ismerős. Pont a korona előtt futott át az agyamon, hogy az ilyen dolgokra feleslegesen megy ki az ablakon nem is kevés pénz. És amikor látod a listán hogy fel vagy iratkozva a Spotifyre, a YT Premiumra, arra még ott van a Netflix, Disney+ PS Plus, PS Now, és így hirtelen átfut az agyadon hogy ez így kb 50 kemény angol font havonta, akkor elborzadsz. Azóta egyébként már csak a Spotify él.

    All→M8

  • omlosz

    csendes tag

    válasz bedibazsa #23 üzenetére

    Azért a spoti lejátszási lista szerkesztői is megérnének egy pár szót. Több stílust hallgatok hangulatomtól függően és mindig meglep, hogy elektronikus zenei listába képesek belerakni Lady Gaga Ariana Grande számát, amitől falra tudnék mászni; lazulós listába teljesen oda nem illő Beyoncet, rockba sírós emo zenét, rapbe vinnyogó 15 éves gyerekeket.
    Telefonon még ki tudod szedni a listából, de alexán meg pc-n simán lejátsza. Meg persze nem nézem át a listákat egyesével, meglepetésként jönnek ezek a gyöngyszemek. :D
    Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy minek fizetek érte, ennyi erővel rádió1et meg mtv rocksot is hallgathatnék. :))
    Tudom lehet saját listát szerkeszteni, de amennyi időt eltöltenék az összeállításával, fele annyi ideig tartana letölteni, átmásolni.

Új hozzászólás Aktív témák