Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz zombinyul #34 üzenetére

    "de tény,hogy a Nokiának is szüksége lenne egy Androidos modellre... Azt vinnék mint a cukrot jóárasítva."

    Szerintem nem vinnék, csakha beletennék a legújabb és leggyorsabb procit, a legtöbb rammot stb....mégis mitől vinnék. Kell a megkülönböztetés főleg hogy már kialakult androidnál a többség kiben bízik. A másik miért is megy egyre több ember részéről a panasz az android irányába? Mennyire jó és stabill, megbízható a rendszer jelenleg? A legjobb a Symbian lenne ha még jobban foglalkoznának vele. Nyilván beletelne egy kis időbe míg újra felfutna, de ez természetes. Ne akarjon mostmár egyszerre túl sokat a Nokia, mert elcseszte, inkább becsülje meg a még mindig kitartó szimpatizáns tábor támogatását és tanuljon belőle.

    A Microsoft-nak be kellene mutatni egy jó nagyot, kihozni még az Androidot a termékpalettába, esetleg attól még futattni a WP-t is mint a HTC meg a többiek, és egy új vezérrel felvenni a kapcsolatot Jolla-val. Egy teljes szemléletmód váltás kell tiszta lappal nagy portfólióval szerintem. És egy ima.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

  • MR007RM

    addikt

    válasz zombinyul #36 üzenetére

    Egy idő uán az emberek megunják azt ami van és szeretnének váltani másra egy izgalmasabbra. A WP ilyen lehetne, de nem nagyon akar bejönni, mert a többségnek nem tetszik talán fél tőle mindegy. Nem szimpi vagy akármi.... A symbian pedig lényegében feledésbe borult. A mostani egy androidos öltözékben de mégis másként szerintem vonzó lehet azoknak akik nem vesznek el a számok bűvöletében, nem követik nap mint nap a mobilos trendeket....ha nem mások tanácsát, rábeszélését helyezik előtérbe. A 40 éves anyuka nem fogja nézni hogy milyen tipusú cpu ketyeg a telóban és hány db fps játék van rá stb...... El lehetne adni ma már bármit. És a Nokia itt téved sajnos mikor nem bízik önmagában. Az alkalmazásokat megírják a külső fejlesztők ha jó az oprendszer és nem nyűgös és ennyi. Az amerikai piac pedig jön magától, ha jó valami és el is akarjuk adni azt pl 808-as ment oda is nagy nehezen, de ez már a Nokia sara megint hogy miért.

    A WP-vel nem lehet ütni, mert nem kompetencia más is hozza így nem lehet elég érdekes csak pl a future(kamera) miatt vagy más, de azt meg akármibe be lehetne ültetni, illetve a lényeg nem nagyon térhetnek el az MS szabványtól és szívnak is most miatta. A symbi most tarolna vele ha akarnák de sajnos nem. Sokan nem is tudják hogy van olyan hogy 808-as tipus. Nincs értelme a másiktól való függésnek főleg ma már ha eddig volt is alapja. De ha nincs is igazam eddig a tények engem igazolnak. Már 2010-óta ezen "sírok" hogyan ássák el magukat.

    Szerintem a Nokiának ma már nem sokat mond a neve mert leírta magát, vagyis nem húzóerő nincs a figyelem középpontjában így nagyon nehéz a dolga. Lett volna rá ideje visszakapaszkodni de elhalasztotta. Eloppal már reménytelen meg van bélyegezve. De maradjunk annyiban ne kukázzanak, hanem próbáljanak mást is nyomni és nézzék meg, elemezgessenek, és tartsák meg a hívőiket bárhová is tartozzanak! :) Csak még hozzátettem pár bennem maradt gondolatot.

    A windows-ról nekem inkább az MS jut az eszembe nem a Nokia a fentebb leírtak miatt is a Nokia csak kopik vele egyre kevesebb lesz nem csak anyagilag.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák