Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuleon

    tag

    Ha valaki még egyszer azt mondja, hogy az apple túlárazott, azt felrúgom :D
    Az összes mai telefon flagship kategóriában túlárazott, mindegyik kb egy árban van. Mindegyik nagyon jó telefon.
    Aki azzal érvel, hogy az ios zárt, és azért vesz androidot mert nyitott és sokkal több funkció van benne, testreszabhatóbb stb.., és ezt az embert megkérdezed őszintén, hogy egy év múlva milyen funkciókat használ belőle, ezek a válaszok jönnek: telefon, email, alap appok, kamera, egy csengőhang évekig stb.
    Kérdezem én, ha valaki csak ennyit használ ki a csúcs telefonból, akkor mitől is rosszabb a zárt rendszer? és itt nem a rootolós "telefonbuzikra" gondolok, hanem átlag felhasználókra.
    Sokkal nyugodtabban tud aludni, hogy tele van "felesleges" funkciókkal amit sosem használ a telefonban? Nekem semmi bajom a samsunggal, a legjobb kijelzőt, legjobb kamerát pakolja bele évről évre, de szoftvert nem tudnak fejleszteni a mai napig. 10 éve kb nem tudnak kikászálódni a "mindenbe belekezdek aztán semmi sem tökéletes" módból. Itt a példa az EKG funkció. Az apple beígérte és ha azonnal nálunk nem is, de akkor az usában megjelent. Minek kell ezt a funkciót annyira kiemelni, ha fél éve sehol nem jelent még meg? Vagy az S20 ultrába minek kell 100X zoom? amikor már 30X felett használhatatlan képet készít. Jobb a tudat, hogy van egy használhatatlan ficsőr a birtokukban? nem értem a samsung mérnökeit...

Új hozzászólás Aktív témák