Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz Freiherr #1 üzenetére

    Az árak mint írtam meglepően magasak, mert lehet felfozni, hogy a bérlet és egyéb költségek, de az minden más fesztiválon van.
    Az átverés tuti van máshol is, de itt többször előfurdolt pár nap alatt és nem csak a Szigeten. Halászbátyán is 1200 forint az 9 euró akart lenni... :U

    (#2) wesder

    Vörös volt ;]

    (#3) Feketelaszlo

    A 2. felére reagálnék...

    Másik fesztiválokon is fizetni kell a helyért, magáért a lehetőségért és egyéb extrák. Azt viszont ne akarja senki bemesélni, hogy ezek a költségek magasabbak mint egy nyugatibb országban, vagy épp az USA-ban.
    A szervezők ezen a fesztiválon nagyon zsírosan keresnek, viszont az ő szemszögőkből ítélve... A fesztivál 2017-ben a legjobb EU-s fesztivál lett mindezek ellenére. Ergo a közönségnek van pénze, a pár rinyálót meg pont leszarják.

    (#7) Geri Bátyó

    90%-ban rockot, metált és ezen típusú zenéket hallgatok és így sem maradtam zene nélkül. Volt pár jó banda számomra.
    Az, hogy a zene is külföldieknek van, azzal nem értek egyet. Szerintem Magyarországon nincsenek megőrölve Dua Lipáért vagy Kendrik Lamarért? Pedig de...
    Mit értesz minőségi rocknak? Melyik bandákra gondolsz? Szerintem ha a magyar zeneipart nézzük, akkor Tankcsapda említhető meg, a többi eléggé kuka.

    Közlekedés: lehet, hogy használtak, de attól sokkal sokkal jobb mint amik voltak és én semmilyen problémát nem észleltem az ottlétem alatt.

    Péktermék: nem ettem rosszat, egyszer sem.

    Ne vedd személyeskedésnek, de épp azt nem szerettem Magyarországon, hogy hiába csinál valaki valamit, az nem jó, nem elég jó és pont ez jön le arról, amit írtál.

    (#10) proci985

    7 nap kb. 500 euró volt.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz proci985 #24 üzenetére

    Azért az, hogy a 3 napos program egy hétre el van húzva az nagyon túlzás... Baromi sok előadó volt és azt azért 0-24-be sem lehetne 3 napra besűríteni. TL-en sincs napközbe nagyon mozgás...

    (#25) Tikakukac

    Közlekedés: mindenhol vannak bajok, de a tényen nem változtatok, hogy jobb mint volt és ezt lehet csűrni, csavarni, de így van.

    Péktermék

    Lehet akkor nekem volt szerencsém, 2 pékség van a lakás közelében, de mindkettőben finom volt a kenyér. Ettem már rosszat és itt DE-be nagyon hozzászoktam a jó kenyerekhez, de pl. itt nincs jó fehér kenyér... Budapesten a két pékségben viszont van.
    Több helyen ettem kakaós csigát is, vagy épp almás rétest és egy helyen volt csak a csiga száraz... de más baja nem volt.

    Nem veszem személyeskedésnek, mert szerintem lehet mindenről korrektül eszmét cserélni és amit írtál az szerintem korrekt, még ha más is a nézőpontunk.
    Azt elhiszem, hogy tele van az embereknek a tökök a dolgokkal, de a legtöbben nem is tesznek semmit (tisztelet a kivételnek) azért, hogy jobb legyen.
    Szinte hihetetlen dolgok itt is vannak, nem kell azt gondolni, hogy itt nincs, mert ez nyugat. Itt is volt, hogy az egyik kis város polgármestere több millió eurót eltüntetett és senki semmit nem tud róla :U
    A problémát én tényleg abban látom, hogy sokan várják a sült galambot és ha az nem jön, akkir minden és mindenki szar.
    Mentalitásban van hatalmas különbség ha Magyarországot, Szerbiát, Lengyelországot... vs. Ausztria, Németország, Svájc... összehasonlítod.
    Nem azért van több pénze pl. egy németmenk, mert sokkal többet keres, hanem, mert jobban be tudják osztani a pénzt. Szinte azonnal látszik, hogy itt ki a külföldi és ki a német. A külföldi szórja a pénzt mindenre és rinyál, hogy nincs elég... ellenben a német okosan használja fel a pénzét.
    Ez nem mindenkire, de a nagy többségre igaz.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz t72killer #29 üzenetére

    Tisztában voltam, hogy mennyiért is lehet venni lángost... csak ha már ott vagy, akkor nem nagyon van más lehetőség. Viszont az, hogy homokot és koszt is kaptam bele, az eléggé kiverte a biztosítékot.

    Az átverést, mert ilyen szinten én sem éltem még meg, pedig elég sokat vagyok úton. Idén 7 országban voltam, hol munka, hol szabadság miatt és enni/inni mindengol kell. Átverni, ennyire viszont nem nagyon akartak sehol...

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz mephi666 #35 üzenetére

    Európa legjobb = legdrágább fesztiválja. 100 k azért nem kell, mert 25 k körül volt a napi jegy és pl. én napi 5000 forint körül költöttem el. Ha nagyon piásak, akkor max 10k-ból egy napra nagyon be lehet nyomni.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • total90

    veterán

    válasz 8th #46 üzenetére

    Valami oknál fogva még is egyre többen mennek ki, egyre jobb nevet szerez EU szinten... sőt, rengetegen voltak USA-ból és Ausztráliából is idén a Szigeten.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák