Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz total90 #26 üzenetére

    Jobb, hát persze, hogy jobb. Azért az lenne még csak a gond, ha miután elpörkölted a fél világegyetem pénzét még rosszabb is legyen valami :P Mondjuk az ajtónyitogatós metrónak ez szerintem sikerült. Meg a hibrid buszoknak. Azt külön fájdalom volt olvasni. Esetleg a klímát meghajtani képtelen buszok is jöhetnek. Az újkorától beázó metróalagutak is szépek, egész gyűjteményem van arról, hogy zubog a víz a lámpákból, meg áll a jégcsap a Gellérten. Az abszolút legjobb a fénybeengedő vacak, ami 2 éve kukászsákkal meg ponyvával van takarva, mert beázik :P Keletiben meg az aluljáróban csempe nincs lassan a falon, olyan tuti lett a munka.

    A gond leginkább azzal van, hogy 10%-os hatékonysággal csinálsz dolgokat. Mert ez megy. Átadáskor sem és 5 éve azóta sem működő liftek, amikor még az illúzió sincs meg az meg bunkó is. Itt a belvárosban vagyok, itt a rohadt metró és a 2 liftből 1 nem jó lassan 4-5 hónapja. Néha a másik is fos, olyankor pár hétig ha mozgássérült vagy pöröghetsz a fejeden.

    Kint meg tényleg ugyanez megy. Csak az a nem mindegy, hogy a tesóknál tartanak valahol, mi sehol. Meg nem is fogunk, mert a fejlődésre kapott pénzt talicskázta ki a slepp.

    A sült galambnak meg jönnie kell. Mert a galambot kisütve ideadják már pár éve. A gond azzal van, hogy ezt pár ember úgy gondolja befalni jobb ötlet a konyhában, mint kirakni az asztalra. Az ok és okozat van itt felcserélve. Drága kis szülőfalum/városom most vágatta ki az összes létező fát és bokrot a központban, de csontig. Jött a térkő és a 80 fokos meleg. Tett volna a nép azért, hogy ne így legyen? Tett. Amit jogilag lehetett, megvolt. És érdekelt valakit? Nem. A helyi érdekeltségnek sok-sok munkaóra kellett és rengeteg számla. Igen, minden szar. Ha valaki pedig nem akar tenni ellene, totálisan érthető. Nonstop pisálni a széllel szemben igen fárasztó egy életen át. Főleg akkor, ha közben azt kell hallgatni minden mennyire f@sza körülötte.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz total90 #26 üzenetére

    azt tudom, hogy sok eloado van, csak arra reflektaltam, hogy tavaly a nagyszinpadosok egy resze toltelek volt. effektive ha megnezed a tobbi nagy fesztivalnak a programjat jellemzoen nem szokott nagy elteres lenni.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák