Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz Freiherr #1 üzenetére

    Minden európai turistacentrumban így működik, a túlárazás és lehúzás nem magyar találmány - sőt az olasz meg spanyol éttermek átveréseit szerintem megközelíteni se tudja egy másik ország sem. Különben nem olyan aranyár az ahhoz képest, hogy milyen költség kitelepülni a Szigetre egy-egy vendéglátósnak. Nem azért magasak az árak, mert kartelleznek, hanem mert mindenkinek baromi drága mulatság megnyerni a pályázatot, hogy pl. alkoholt árulhasson a fesztiválon. Abból az 1600/fröccsből fix 20% a Szigeté (legalábbis pár éve ennyi volt), s ezen felül még ki kell gazdálkodni a különböző bérleti díjakat, szakmai jegyeket és egyéb járulékos költséget. Meg azért a szervezők is megnézik, hogy kivel szerződnek le - eleve csak a magasabb árszínvonalról induló "trendi" falodák jöhetnek szóba.

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Freiherr #1 üzenetére

    Mielőtt azt gondolod h csak az értékesítő nyúl bele: szerinted mennyi helypénzt kell fizetni ? Szerinted amikor a fesztigyál szervezője megköti az árakat, akkor mi a helyzet? Nem, ne válaszolj mert tudom - akkor is az eladó a kötsög.
    Písz és frí Tibet!

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

  • total90

    veterán

    válasz Freiherr #1 üzenetére

    Az árak mint írtam meglepően magasak, mert lehet felfozni, hogy a bérlet és egyéb költségek, de az minden más fesztiválon van.
    Az átverés tuti van máshol is, de itt többször előfurdolt pár nap alatt és nem csak a Szigeten. Halászbátyán is 1200 forint az 9 euró akart lenni... :U

    (#2) wesder

    Vörös volt ;]

    (#3) Feketelaszlo

    A 2. felére reagálnék...

    Másik fesztiválokon is fizetni kell a helyért, magáért a lehetőségért és egyéb extrák. Azt viszont ne akarja senki bemesélni, hogy ezek a költségek magasabbak mint egy nyugatibb országban, vagy épp az USA-ban.
    A szervezők ezen a fesztiválon nagyon zsírosan keresnek, viszont az ő szemszögőkből ítélve... A fesztivál 2017-ben a legjobb EU-s fesztivál lett mindezek ellenére. Ergo a közönségnek van pénze, a pár rinyálót meg pont leszarják.

    (#7) Geri Bátyó

    90%-ban rockot, metált és ezen típusú zenéket hallgatok és így sem maradtam zene nélkül. Volt pár jó banda számomra.
    Az, hogy a zene is külföldieknek van, azzal nem értek egyet. Szerintem Magyarországon nincsenek megőrölve Dua Lipáért vagy Kendrik Lamarért? Pedig de...
    Mit értesz minőségi rocknak? Melyik bandákra gondolsz? Szerintem ha a magyar zeneipart nézzük, akkor Tankcsapda említhető meg, a többi eléggé kuka.

    Közlekedés: lehet, hogy használtak, de attól sokkal sokkal jobb mint amik voltak és én semmilyen problémát nem észleltem az ottlétem alatt.

    Péktermék: nem ettem rosszat, egyszer sem.

    Ne vedd személyeskedésnek, de épp azt nem szerettem Magyarországon, hogy hiába csinál valaki valamit, az nem jó, nem elég jó és pont ez jön le arról, amit írtál.

    (#10) proci985

    7 nap kb. 500 euró volt.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák