Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz HyP3b0y #71 üzenetére

    Szerintem a legtöbben egyáltalán nem értik a crypto-t, csak hallották hogy a crypto az rossz, mert mennyi energia meg egyébként is kokainnal robbantó gyerekkereskedőknek kell csak az egész. Kicsit olyan mint amikor a nagynénéd olvas valami baromságot a vastagbélpurgálásról és akkor habzó szájjal magyarázza vasárnapi ebédnél a 3 rozé után hogy a háziorvosok valójában titkosügynökök akiket azért alkalmaznak hogy ne éljen az ember 300 évig.

    Amúgy nem akarok beszólni senkinek, vannak bajok a crypto piaccal, tényleg elég vadnyugat jelenleg és ha beszáll a nagy tőke rendesen akkor még nagyobb volatilitás várható mert sokkal több manipuláció lesz, de ettől ez még nem rossz. Amúgy bírom hogy ilyenkor mindenki elfelejti a tőzsdét ami szintén simán képes hasonló 10-20%_os ugrásokra, megy a bennfentes kereskedés ezerrel és legális shortolni amivel simán tönkretesznek 1-5-10 ezer embert foglalkoztató cégeket.... Szóval én megértem ha valakinek nem tetszik csak ez olyan mintha valaki ezerrel nyomatná, hogy a kombucha veszélyes mert alkohol közben a sör ugyan úgy legális és itt van velünk pár száz éve.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • _cHAos_

    aktív tag

    válasz HyP3b0y #68 üzenetére

    "Egy valamiben van igazad, az egész úttörőjének, a BTCnek nincs "hasznos" jövője."

    Már egy ideje nem foglalkozok informatikával, DE mintha konszolidáltan működnének a meglehetősen szofisztikált pénzügyi informatikai rendszerek JELENLEG IS!!!444 (jó M.o.-n néha akadoznak) :DDD
    Mondhatnám azt is, hogy mi ez felhype-olt BITCOIN?
    Szerinted milyen titkosítást használnak most a bankszektorban? Van fogalmad róla, hogy milyen titkosítást ír elő például a magyar Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete?
    Engedjük el a témát szvsz. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák