Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aemt98

    újonc

    Alapvetően az írásoddal és a gondolatmenettel egyetértek. De ezt viszont saját oldalról cáfolom :)

    "a 40+ középkorosztálytól a lehető legtökéletesebb választás egy Linux"

    Pont desktopra Linux-ot használtam otthon kicsit több, mint tíz évig. Volt Ubuntu, Mint, Fedora, de többet mást is kipróbáltam. A windows op is fenn volt párhuzamosan egy-egy dologra.

    2011 körül kaptam egy 200 GB-os SkyDrive (mostmár Onedrive) felhő tárhelyet egy évre. Nagyon kényelmes volt, hogy ott vannak ugyanazok a fáljaim minden gépen. Igen, van dropbox - előszőr az volt - van Google Drive, meg még néhány egyéb.

    De ezeket elérem a céges környezetben, telefonon, tableten, több gépen stb. Jó pár éve már előfizető vagyok az 1 TB-os helyért, illetve az Androidos telefonon a névjegykezelés kivételével az MS dolgokat - onenote, todo, office, edge, stb - használom.

    Árban és szolgáltatásban a legolcsóbb. Az éves előfizetést eddig 10-12 ezerét vettem valami akcióban.

    Igen lehet kapni "okosított" megoldásokat, illetve a gyereknek az oktatási azonosítója mellé is jár, stb. de nekem megér havi 1-2 sör árát.

    Most már a 40+-os korosztályhoz tartozom. :)

    Nem mondom, hogy minden simán megy, a chromium alapú edge előtt a szinkronizálás nagyon kesze kusza volt, a onedrive szinkronizálással is voltak fennakadások, de szerintem már pár éve minden OK. Legalábbis nálam.

    Szóval én most nem akarok Linuxra váltani. (Tudom, az android és a chrome os is az)

Új hozzászólás Aktív témák