Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Lami66 #8 üzenetére

    Néha előveszem hosszabb relefonhíváshoz, de irritál a kábel a zörgésével, a kényelmetlenségével. A 3,5-es jacket ettől függetlenül nem engedném elhagyni.
    egyetertek. jelenlegi telomon van, szoktam is minosegibb fejessel hasznalni, de van TWS-em meg kutyanyakorves BT-m is, tehat hasznalok minden félét. szeretem is a vezeteknelkuliseget, de nem engednem elhagyni a jack-et. meg tudnak oldani, ha akarnák. a mostani telomon van, a kovetkezon szerintem már megint nem lesz.

    és ha már itt tartunk, azt vártam, hogy idén több megoldás lesz az irdatlan ordas kameralyuk eltüntetésére, és bár vannak próbálkozások, de koránt sem tart sehol az ügy, sőt az egyéb megoldások is visszaszorultak (pl behúzható kamera, flip)
    ezzel meg még inkabb. nem tudom, miert nem kerult be az egyebkent korrekt kis cikkbe, olvastam volna rola. illetve varnek már valami normalis megoldast a glory hole eltuntetesere. emiatt esett ki nehany telo tavaly is meg elotte is. :U

    gyorstoltes: jo dolog, de tamogatnam a kapcsolhatosagot, termeszetesen a megfelelo hardveres es szoftveres implementacio mellett.

    5G: szinten hajra, haladjon csak, tegnap ertem vissza Mo-rol szabadsagrol (UK), neztem is, h a repteren, ahol leszalltam, milyen szep 300-as sebesseget is el lehet már erni. ha ez, vagy hasonlo lenne mindenhol, az kiraly lenne. csapassák.

    hajlitgatas: szamomra ez tovabbra is csak egy eroltetett valasz egy fel nem tett kerdesre, totalisan hidegen hagy. kieltem magam a 2000-es evekben az osszecsukhatos es csusztathatos mobilokkal, ahol még valoban volt ertelme. jo neha nosztalgiazni rola, de az okostelo vilagba szamomra nem igazan illeszheto bele. vagy inkabb csak nincs ra szuksegem.
    mig otthon voltam, beugrottam egy (asszem) T uzletbe, megfogdosni parat, a Samu standnal forgatgattam a Flip-et meg a Fold-ot. drabalis volt mindketto, szar fogassal, egy kezzel ki se tudtam oket nyitni, szokas szerint csusznak, plusz hulye keparannyal, joval dragabban, meg extran serulekenyen. koszi, nem. de nyilvan kinek mi.

    LG: egy darab telom nem volt toluk, bar probaltam parat, sajnalatos, h kiestek a piacrol. viszont ertheto, h miert.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák