Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redfive

    csendes tag

    válasz Bog #35 üzenetére

    Nos, én is, és a mostani kollégám is nyúzott már többfajta navigációt.

    Igo, Garmin, Tomtom

    Egyik sem tökéletes, sőt.

    Az Igo-ban felesleges információk tömege, felesleges funkciók, és sokmindent nagyon mélyen találni meg.

    Ezzel szemben a Tomtom semmi felesleges funkciók tömkelege, és totál felesleges funkciók sincsenek benne.
    Ráadásul a legfontosabbakat pillanatok alatt szó szerint 2-3 képernyőre nyomás után megvan.
    Hasznos dolgok mint pl. IQ route, Map Share, a legújabb készülékekben HD Traffic, ami hazánkban nem lesz jó darabig elérhető.

    Mellesleg megjegyezném, hogy vitt már nem egyszer, és nem csak engem tévútra IGO, szóval erről ennyit. :)

    Egész pontosan addig nehéz lesz megütni, ameddig a topmap-től nem veszik át a térképet, ez nem fog megtörténni, mivel nem véletlenül vették meg a teleatlast.

    Másrészről egyébként van Mo.-n olyan település, ahol a teleatlas és a topmap is köszönőviszonyban sincs a valósággal.

    Bezzeg a navteq igen, csak halkan jegyzem meg. :)

    Elolvastam az összeset, és akkor kiegészítem még a dolgot :
    Garmin, persze jó, de csak a legdrágábbakat szabad megvenni az összes többi szar.
    Sygic, na az az ami még a tomtom által használt teleatlasnál is szarabb, nem is értem a dícséretet.

Új hozzászólás Aktív témák