Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz hcl #35 üzenetére

    azt, hogy vége a navigációnak, pont nem sorskérdés benyomni. ha csak akkor nyomom be, mikor már leparkoltam, akkor se dől be a világ.

    (#26) Hieronymus "A menettulajdonságok változtatása valóban fontos és gyakran kell állítgatni.": pedig kell, és nem fogja automata kitalálni, hogy mi a helyzet. induláskor sportosabb módra kell kapcsolni, hogy hamarabb bemelegedjen a motor, mert ettől csökken a környezetszennyezés a városban. ha felértem az autópályára, túra módba kell kapcsolni, mert akkor kényelmesebb a rugózás, visszaveszi a motorerőt, nagyobb távolságot hagy, stb. amikor beértem pestfaluba, akkor meg ki kell kapcsolni a túra módot, ha nem akarok forgalmi akadályt képezni a pesti forgalomban.

    ugyanígy: beleülök, klíma minimumra, amíg kifújja a meleget az utastérből és engem is lehűt valamennyire. utána feljebb tekerem, mert nem akarok megfagyni. de jöhet eső, időjárás változás, egyéb esemény, ami miatt babrálni kell a műszerfalat.

    ha lesz jogszabály, ami megtiltja a klíma tekergetését, akkor lesz jogszabály, amire tojni fogok magasról. például ha megtiltja jogszabály, hogy babráljam az adaptív tempomatot, azzal az automata vészfékezés használatát is megtiltja, amit éppen most tett kötelezővé az eu. úgyhogy csak megfontoltan kívángassunk jogszabály változásokat.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák