Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Koncepcionak nem rossz, most kezdhetik optimalizalni, hogy ne nezzen ki 90-es evek beli scifi kelleknek es hasznos is legyen. Legyen vekonyabb, konnyebb esetleg ivelt formaval, ivelt kijelzovel. OS tekinteteben inkabb valamilyen erre tervezett wearable OS kellene, csak kifejezetten erre optimalizalt appokkal. Akkor mar akkubol is eleg lenne joval kisebb is. Ha ezt meglepik, lesz egy elso szerias kopkodni valo modelljuk, amit ki jehet adni az Azsiai piacon. Talan nem is Kinaban, hanem Japanban, Del-Koreaban, ahol sok az Anime rajongo, amik tele vannak ilyen kutyukkel.

    Szerintem nem kell lenezni, erdekes proof of concept, sok sok javitani valoval. Piacra en mondjuk nem adtam volna meg ki. Ilyen formaban, egyedi OS-el max katonai vagy terepi hasznalatban tudom elkepzelni. A Samsung kiadhatna valami hasonlot Tizennel es persze jobb designnal. Az nagyobbat szolna.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz UnA #4 üzenetére

    Hasonlo kinezetu volt a csuklopantos iPod Touch, sot ha nem kaszalja el az Apple az iPod Nano-t, az Apple Watch kedveert az mara ekkorara nott volna (persze vekonyabb, konnyebb, dizajnosabb formaban es persze trendi lenne, mert Apple)

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Az 5G "koraban" ideje lenne mar valtani a hang alapu kommunikaciorol video alapura es ahhoz ergonomikusabb lenne egy nagyobb okosora. A telefonok is mar olyan nagyra nottek, hogy nagyon igenylik legalabb kiegeszitonek az okosorat...aminek viszont sokkoloan kicsi a kijelzoje ilyen felhasznalasra. Ha nem is ez a holnap okosoraja, de szerintem az okosorak sem kerulhetik el a specifikacio haborut, ahol a kijelzo novelese adja magat. Talan csak azert nem latunk meg mozgast, mert szinte minden gyarto az Apple-t figyeli. Mintha nekik meg lenne tiltva az onallo gondolkodas, fantazia es innovacio es csak arra varnak, hogy legyen mit masolni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz szekra #18 üzenetére

    Egyertelmu, hogy ez mint termek ertelmezhetetlen, de lehet latni egy olyan koncepciot, ami mukodhetne, sok apro es nem olyan apro modositas utan. Mondjuk egy olyan megoldas, ami feluton van az Apple Watch es e kozott. A csuklon meg el lehetne viselni nemileg nagyobb es nehezebb eszkozt is mint amilyen egy mai okosora, plane akkor ha nem sportolasra akarja hasznalni.

    A vallra, felkarra rakas is problemas ergonomia oldalan, mert kb. nullara redukalodik a telefonnal valo interakcio lehetosege. Akkor mar valami tarto a derek tajekara. Persze a ma divatos 6++ inches telefonokat inkabb hagyja otthon az ember, ha futni megy, mert kb sehova se tudja tenni, ahol ne zavarna komoly mertekben. Amugy is erre talaltak ki a wearable kategoriat.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák