Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    A twd egy nagyon jól eltalált széria. Igaz inkább film mint játék, de még így is jól elkülöníthető a kettő. Elég interaktív ahhoz, hogy játéknak lehessen nevezni. Régebben mondtam: "Ha elfilmesedik a játékipar, akkor nem fogok többet játszani..." Nem így lett, mert a filmesedés ellenére is szórakoztató, van benne kihívás, gondolkodni kell és a többi játékkal ellentétben magasabb színvonalon fut a történet. A twd király. :)

    Elég fan szövegnek tűnhet amit írtam, de szvsz nem az. Az első játéknál instant lefikáztam ami miatt jól le is oltottak: "Egy újjabb zombis hullámot meglovagoló vacak" - gondoltam. Mondom kipróbálom már, hogy mi a fene olyan jó benne... hát a történet, a karakterek és az ő sorsuk alakulása. A telltale beletenyerelt egy aranybányába, ahol olyanoknak termelnek játékot, akik igényesek a történetek milyenségére, szépségére és főként drámaiságára. A the last of us-t és a beyound two souls-t is pont emiatt szeretik sokan.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák