Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Chaser #34 üzenetére

    Ugy is lehet szamolni, 220 v 230e ez a sharp, 270e volt mm-ben nemreg 55" 4k qled samsung, most 290 ertelmes helyeken az a modell, hat nagyon nem szazezres kulonbseg...

    Hogy 270e Ft volt nem tudom miért mérvadó. Időutazóknak ajánlott? :DDD
    A százezres különbséget az általad emlegetett 55"-os QLED és az 55"-os OLED között írtam, nem a Sharp és a Samu QLED között. Ott harmadát írtam, ami cirka 70e Ft. Olvasd el figyelmesen mit írok, és ne költsd át légy szíves...

    60e ft-tal tobb jelenleg,

    Árúkereső a Sharpra, a legolcsóbb 214 900, az első nem annyira noname boltnál (Ipon) még mindig csak 216 590 Ft.

    Árúkereső Samu QE55, legolcsóbb 289 374 Ft, az eDigitalban ugye 289 990 Ft.

    Most ne a legolcsóbbat, csak a komolyabb webshopokat nézzük.

    289 990 - 216 590 = 73 400 Ft.

    Ha a legolcsóbbat nézzük, akkor még egy ezres árkülönbség van a kettő között.

    nem az a qled draga, hanem ez a sharp, nem neztem meg, de megpelne ha nem lenne egy tucat alternativaja 180-200e kozt, max egy elonye lehet, h 60" az 55-osokkel szemben

    Már a #23-asban leírtam, hogy a Sharp "ügyesen" a komolyabb brandből származó 55"-os és 65"-os belépő kategóriás TV árai közé lőtte be ezt a TV-t. Szóval hogy miért "drága" szerinted, azt így megint nem igazán lehet alátámasztani. Egy azonos árú 55"-os TV-től nyilván elvárom, hogy jobb legyen képminőség és/vagy szolgáltatások terén, mint ez a 60"-os, különben túlárazott lenne. A belépő szintű 55-65"-os TV-k nagyjából ugyanazoktól szenvednek, mint ez a Sharp. Szóval azok sem jobb döntések. Az LG esetében a menü és a magic remote mondjuk üt, tehát ha felhasználói szempontból nézzük, akkor én inkább javasolnék LG-t, mint Samut.

    Emiatt mondom, hogy szvsz ezt a TV-t nagyjából jól árazták be. Nyilván nem ér fel a drágább TV-kkel, de képátlóban nyújt annyi pluszt, hogy az olcsóbb 55"-osok mellé állítva legyen érv mellette...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák