Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirage83

    csendes tag

    válasz zolikaDB #1881 üzenetére

    Attól függ, hogy a ''mindennapi gyakorlatban'' mire használod. Zene és rádióhallgatásban nincs különbség. Aki kihasználja az EDGE adta lehetőséget, annak nagy előny a W810i.
    Időtállóbb a navigációsgyűrű, mint a joystick. A fényérzékelő és a sokkal élesebb, kontrasztosabb, sőt szerintem kicsit nagyobb kijelző illetve az összeszerelés minősége miatt esett a választásom a W810i-re. A menüben is vannak apróbb eltérések, leghasznosabb a saját menük, amely egy külön gombot is kapott.
    Észrevettem egy olyan különbséget is, hogy míg a W810i esetében lezárt billentyűzár mellett kikapcsol a kijelző, és vmelyik oldalsó gomb megnyomására kapcsol be az óra, addig a W800i-nél nem sikerült ezt elérnem, ott állandóan látható az óra, de lehet, hogy ezt szoftverfrissítéssel helyreállították. A k700i-ben választható volt, hogy melyiket akarom használni.
    Átlagos felhasználó szerintem a külsejük és az EDGE alapján fog választani.

    Más: Szerintetek használható a W810i-vel a távirányítós (aszem HPM-82-es) headset ezzel a telefonnal, vagyis a távirányító funkciógombjai működnek-e? :F

Új hozzászólás Aktív témák