Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pure99

    csendes tag

    Hali mindenkinek!
    Mint már sokan elöttem, én is teló vétel elött állok de még nem döntöttem milyet és jó lenne ha segítenétek!!!

    Én a V630i és a W810i között vacilálok!!Mivel mindenki a K750i-hez hasonlítja a V630i kameráját a W810i kamerájához képest milyen?Mejik csinál jobb képet közülük?????(W810i v V630i)

    A V630i nagyon bejön csak hogy nem walkmen teló ez zavar a live nem izgat mivel 1éve live-os a K700i-m de nem is használom és azt az egy ''livegombot'' megszoktam hogy nem nyulok hozzá ezen sem tenném!!!márha van rjta ilyen

    Rádió nélkül meglennék meg infra nélkül is de arról a középső narancssárga gombról nem hallottam jókat(nekem mondjuk tetszik h mindíg pislákol)de azt olvastam a köépső gombot nehéz kezelni mert nincs kiemelve meg hogy amúgy a bill nincs rendesen megvilágítva(ezt teszten olvastam). A 3g sem izgat meg a net v wap v live szal amiért fizetni kéne az ki van zárva (kivéve a hívás SMS)

    A két teló közül melyiknek van több hibája?ez is érdekel persze azoktól várom akik minkét telót ''tesztelték'' kipróbálták!

    kezelhetőség
    minőség
    ilyenek

    Köszi mindenkinek hali

  • pure99

    csendes tag

    Kössz a segítséget, a W810i mellett voksolok.

    A rádió mégis csak rádió az infra is még gyakoribb mint a 3g(tudom hogy nem egy súlyu a kettő) meg a kamera is jobb és persze a memokártya a füles szoal többet nyom a latba a W810i de még akkor is nekem jobban bejön a V630i külsőre!!!!!!!!!!!!!!!!

    HALI mindenkinek

    THX

Új hozzászólás Aktív témák