Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Polacheck #17 üzenetére

    Egy-két hónap az nagyon sok. Az Asus is kezd olyan balf...sz lenni ilyen szempontból, mint a SonyEricsson volt most a P990-nel.

    Viszont szerintem az Asus-ban nincs EDGE (legalábbis mindehol azt írják, hogy nincs, egyedül a Ti tesztetekben olvastam, hogy van).

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz zozo28 #26 üzenetére

    ''Én nem vennék win op-val okostelefont. Ha relatív sokat kell telefonálni és a PDA funkcióból nem kell a legjobb akkor: P990i.''

    Én pont fordítva vagyok vele, ezért veszek (majd) Win-es telefont. Nem mellékesen nekem kell a Skype, az MSN és a minél jobb Office kompatibilitás. Tényleg, ezen a téren a P990 hogy teljesít?
    Örülök, hogy a névjegyzékes problémád megoldódott. Azt viszont nem értem, hogy miért nincsenek a telefonban profilok - ez már alap kellene, hogy legyen. 3rd party szoftver sincs erre a célra még?

    DeepDish: nekem most egy 3650-em volt, a híres-hirhedt körben elrendezett billentyűkkel. Nagyon tetszett a telefon (mármint tudásliag - akkoriban az egyik legjobb volt), ezért ezt vettem. Igyekeztem nagyon, hogy megszokjam a furcsa billentyűket, és egy darabig úgy is tűnt, hogy sikerült, de aztán mégsem. Nem is használom már szinte egyik funkcióját sem, amihez szöveget kell beírni, mert kényelmetlen. 3 éve van meg a cucc, szóval adtam elég időt magamnak, hogy hozzászokjak, de nem sikerült. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet, hogy Neked egy megoldás bejön, és tudod használni, de másnak nem biztos. Embere válogatja.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák