Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    Hmmm...vegyes a véleményem az óráról...
    Kíváncsi vagyok, hogy a kék OLED meddig fogja bírni, mert köztudott, hogy ennek a színnek a legkisebb az élettartama. Remélem valami új fejlesztés.
    Jól vettem ki a cikkből, hogy csak akkor jár az óra, ha fel van töltve az akksi? Olyan megoldás van benne, mint a spécibb Citizenekben, hogy magában méri az időt, és ha kell, automatán beállítja a mutatókat a kívánt pozícióba (Citizeneknél mondjuk ez arra kell, hogy feleslegesen ne fogyassza az energiát az óramű hajtására, ha monjuk a szekrényben áll)? Mert úgy oké lenne, ha lemerült akksi gyenge töltését felhasználva még tudná magában hajtani a kvarc elektronikát. Vagy akksitöltés és kapcsolódás után az eletronika beállítja az időt, mint mondjuk egy rádióvezérlet óránál? Ha meg nincs ilyen vész megoldás, akkor nem hiszem el, hogy egy gombelem nem fért el az óramű meghajtására a tokban...
    De egyébként érdekes megoldás, bár a számlapja annyira azért nem tetszik, mert az óra tokja és számlapja legyen kerek :DDD. Tudom...a kijlező, bár azt se lenne nagy kunszt megcsinálni ívesre...
    Első próbálkozásnak nem rossz... lehet már az otthoni webkamera képét is lehet majd nézni a második verzión :)

Új hozzászólás Aktív témák