Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick

    tag

    válasz balintka #37 üzenetére

    flame sztem sincs, egyszerűen csak véleményt alkotunk. a különbség köztünk az, hogy nekem van ilyen telefonom, és a képességeit tudva vettem meg. érdekes, ez részetekről olyan,. mintha valaki vesz egy wartburgot, és utána meg panaszkodik, hogy a fene egy ezeket a gyárban, hát hogy voltak képesek megcsinálni egy ilyen autót, hogy nem tud vele 4 másodperc alatt 200on lenni. nem tudom miért nem érthető meg a sharp üzletpolitikája, amit gondolom azért alapos megfontolás és piackutatás előzött meg, hogy a kedves vevő mit szeretne: 100 ezer forintot fizetni egy telefonért, és szép játékokat felrakni, mondjuk mindjárt 40-50 darabot, vagy inkább 30 ezret fizetni, és azért épp legyen hely mindennek, elférjenek a dolgok. Szerintem kicsit el kellene gondolkodni annak aki fikázza ezt a tellát, hogy pölö nokiából ennyi pénzért milyet kap. részemről ennyi, tökéletesen elégedett vagyok a telcsimmel. ja, és nekem már 1994 körül is volt telefonom, pedig az sem most volt. érdekes, senki sem panaszkodott, hogy a fene egye meg az ericssont, a gh198asra nem tudok elég csengőhangot rakni...az infra pedig olyan, mint amilyen a gprs lesz 1-2 év múlva...felváltja egy jobb és gyorsabb szolgáltatás, mint pl a 3G.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák