Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mascara

    csendes tag

    Nekem u700-am van már egy éve. Eleinte meg voltam elégedve mindennel. Eleget tudott, gyönyörű kinézete volt, imádtam, bár nem vigyáztam rá annyira, és ez meg is látszik most rajta. A karcokat figyelmen kívül hagyva egy kivételes átalakuláson ment át az én u700-asom. A két szélén és a tetején átfutó csíkról teljes egészében lekopott a fém színezés, s így most az nekem fehér. Én nem ajánlom, hogy bárki is ilyet vásároljon, mert bár bírja a strapát, mégis nagyon gáz, hogy hacsak nem tartod bőrtokban (hanem mondjuk a zsebedben mint én), akkor az egész felületről lejön a festék. Mikor elkezdett kopni, még nem csodálkoztam, de most már azt a kérdést tettem fel magamnak, hogy: 'EZ VALAMI VICC??' Mégis hogy lehet ilyet gyártani? Bár maga a telefon egész jó, mégsem vagyok megelégedve a borítással és az összeszereléssel. Már lassan szétesik a két fele, pedig nem vágtam földhöz egyszer sem (ellentétben egyes ismerőseimmel :)). Szóval aki égni akar a kopott felületű telójával, az vegyen ilyet. :S Am belül egész nagy a tudása, de egy év alatt a telefongyártók újításaival az emberek (főleg gyerekek) elvárása annyit nőtt egy telefonnal szemben, hogy már ez a teló is alulmarad a többi mellett. Ráadásul még a memóriakártyát sem akarja sokszor felismerni, csak egy óráig tölti, majd minden fájlra kiírja, hogy: nem létezik!

    "Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel..."

Új hozzászólás Aktív témák