Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • OneSport OT05 - finomhangolás

    ma Mit hiányoltunk eddig a kedvező árfekvésű kínai bringákból a leginkább? A nyomatékszenzort. A OneSport újdonsága végre megkapta ezt a megoldást.

  • Elindult a Valorant konzolos zárt tesztelése

    gp Bár a készítők bétáról beszélnek, a játékban aktívak a trófea és achievement rendszerek, lényegében a teljes kiadást kaptuk meg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • udi

    őstag

    Bár tudom hogy nem ide kéne irnom de van egy komplett HEAD-SET G600 -hoz.
    Teljesen gyári bontatlan,maga a telefonba dugható rész és az agybadugós füles is hozzá.A sok g600-ból maradt itt nekem ez az egy.Bontatlan és főleg bővithető bármilyen fülessel de ez brutálisan szól.A bolti ára gyanitom hogy 7000-8000Ft felett lehet de ha valakit érdekel tényleg nagyon olcson az dobjon privet vagy hivjon bátran,mert most nem tudok mit kezdeni vele.... :U
    Amugy iszonyat jo a hangzása a kis G600-nak.Simán SE walkman szintü csak nincs annyi extra funkció és nincs marketinggel megtoldva. :Y

    Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

Új hozzászólás Aktív témák