Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kev86

    csendes tag

    válasz Qru #600 üzenetére

    Tehát. Hallgattam a szép szóra, és elmenten szépen a Media Markt-ba hogy kipróbáljam a drágát. Hááááááááááát... Első benyomás: ohóóóó nem kevéssel szebb mint a D900, a D600 meg nagggyon nem is tetszik. Ekkor még örültem ;)
    Nah de... az érintő gombok szinte kezelhetetlenek. VAGYIS csak a jobb oldali gomb. Nem túlézrékeny, hanem EXTRAHIPER-SZUPER érzékeny, 1 szó mint száz, hát ez akkor is visszalépett mindenhonnan ha még csak a gomb közelébe sem voltam. Első pillanatban mókás kis ''nakiazerősebböcsibogyó'' játéknak tűnt, azonban már a 10. visszalépésnél megfolgalmazódott bennem a dolog: ''őőőő... kell ez nekem?'' visszaút már nincs mert a csere megbeszélve, azért reménykedem hogy az enyém nem ilyen lesz :)
    Szerintetek egy software frissítés tudja befolyásolni hogy milyen érzékenyek legyenek az érintőgombok?
    A kamera: kipróbálni nem tudtam sajnos, mert csak ilyen zöld, mátrix szerű képet mutatott, pedig semmi effekt nem volt bekapcsolva. Ahogy néztem az előző képekből, másnak sem sikerült ezt a bigyót kikapcsolni. Valami ötlet hogy mi lehetett ez?

    De kétségtelenül nagyon szép :)

    Kissé félve de reményekkel várom a csütörtököt, amikoris kezemben lesz a telefon :)

Új hozzászólás Aktív témák