Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz (Kolombusz) #2 üzenetére

    Számtalan előny van a navigáció mellett. Pl. nem kell újra és újra (sőt egyáltalán - hisz a papírtérkép se olcsó!) megvenni a papírtérképeket, arról nem is beszélve, hogy mennyi papírtérképet kellene magammal vinni akár ha csak Magyarországról beszélünk. Nemrég be kellett járjam az országot adott volt kb. 20 cím mindegyik más településeken. Akkor most be kellett volna szerezzek minden településről egy papír térképet (ez sem egyszerü) vagy megkérdezni Pista bácsit az ivó előtt, hogy merre van a Kukucska utca, aki aztán elmagyarázza, hogy a templom után balra utána a harmadik kakasnál jobbra és amikor meglátom a kutat a bal oldalon akkor jobbra. Szóval nekem pl. ez nem pálya. Rengeteg időt és energiát spóroltam meg azzal, hogy rögtön odataláltam ahova kellett.
    Arról nem beszélve, hogy mellettem nem ül mindig valaki aki a papír térképet olvassa és folyton közli velem a jó irányt. Megállni és a térképet bogarászni (ha egyáltalán van) meg szintén nem pálya már ha egyszer van más lehetőség.
    Eléggé navi ellenes voltam sokáig, aztán rá kellett jönnöm, hogy lényegesen egyszerübb vele az élet - szerintem ezt kár vitatni.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák