Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sick Boy

    őstag

    válasz Sick Boy #145 üzenetére

    folytatva

    Sztereó BT fülesből kipróbáltam 5-6 félét, de egyik sem jött be...
    - Siemens 750-es... jó, de elemes, egy gonddal több, hogy töltögetni kell, vagy elemet cserélni, valamint hangzásra a gyári fülesével kaki
    - Nokia BH-501, nagy bumszli
    - SouthWing SA-505 NAGY és úgy nézek ki, mint Dexter
    - iTech BlueBand, egy az egyben nokia, röviden
    Szóval klassz ez a BT headset, de számomra használhatatlan...

    [kép]

    - Van egy PDA-m is, amely mind a dokumentum-szerkesztési (Word, Excel, PowerPoint), mind a levelezési (Teljes értékű Outlook) gondjaimat megoldja, valamint beépített GPS is van szóval iGO rulez' Ez egy Acer C530-as, kicsi, megbízható, de egy nagy PDA minden előnyét tartalmazza (magyar WinMobile 5.0, SiRF-III GPS, WiFI, BT, 2.8'' érintőképernyő). Értelemszerűen inkább melóra használom, nincs mindíg nálam, ilyenkor jön jól a teló beépített WiFi-je, BT-a, levelezése, dokumentum-nézegetője, ha meló van, úgyis ott a tenyérgép... jóval jobban használható a PDA irodai célokra szerintem.

    - folytatom

    Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

  • Sick Boy

    őstag

    válasz Sick Boy #146 üzenetére

    folytatva

    Fényképezés, hát sajna ezt sem használtam ki...
    Van egy kompakt 6 MP-esem, ha utazom, úgyis ezt viszem magammal, ha meg elmegyünk valahova szórakozni, fény nélkül kakit sem ér a felvétel.
    Hiába volt a 6280-ason és a 6288-ason ''VAKU'', hát az eredmény nem nyűgözött le, úgyhogy az E65-ből nem hiányolom a vakut.
    Esetenként az jó, ha van a telóban fényképező, úgyhogy én üdvözöltem az E65-ben. Meg egyébként is, az üzletember esténként meg hétvégén magánember, neadj Isten még családja is van, miért ne fotózhatná őket a telójával...?
    Ezt illetően nem volt még olyan telóm, amiben faja fényképező lett volna. Mondjuk a 6280-as meg a 6288-as videóban első osztályú volt, mind felbontásban (640 x 480 @ 30 fps), mind minőségben, örültem is neki, de mikor eltelt fél év és még egy videót sem csináltam, lemondtam róla... de a képe egyiknek sem volt jó, művakuval meg a nélkül sem. bezzeg Poppy, a barátnőm orrvérzésig videózik, de az ő telójában (Sama E570) sztem fos a videófelvétel

    összességében nem voltam megelégedve egyik korábbi telefonom zenelejátszási képességével sem, ezért maradt az alapfelállás
    - 1 db. mobiltelefon
    - 1 db. PDA
    - 1 db. MP3 lejátszó

    Ha nagyon sztereó BT-ra fáj a fogam, a PDA egyébként tudja azt is... na a PDA-s zenehallgatásos kísérletem is megérne 1-2 oldal szövegelést, de az nem tartozik ide...

    Szóval alapjáraton effajta kütyükkel vagyok ellátva. társul még persze egy jó kis Motorola BT headset (egyfüles, HS-805), nagyon szeretem, mert ez is kiselemes, így nem kell töltögetnem, eldobós elemmel, melós használattal 1 hetet kibír 1 elemmel...

    Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

  • Ck.

    addikt

    válasz Sick Boy #149 üzenetére

    Mondd, mikor volt a 6280/88-ban VGA@30 fps videofelvétel? Soha. Az a 30 jó lesz 15-nek is. :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák