Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lintba

    csendes tag

    Sziasztok!!!
    A segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy E65 nokiát, és ez az első "symbian" rendszerü telefonom, hót laikus vagyok az egészhez, de ez a kérdéseimből azonnal ki is fog derülni. A telefon használati utasításábol olyasmiket lehet megtudni hogy pl. ha a hívásgombot kétszer megnyomod akkor az utolsó hívást aktiválod újból stb. ez szuper de ezt már az első kvarckijelzős nokiám is tudta. De azt pl. hogy hogyan kéne vírusok ellen védekezni, vagy mi a külömbség a java ill. a flash játék között azt biztos nem innen fogod megtudni. A telefont természetesen tök üresen kaptam se egy játék, se egy téma(hazudok téma volt kettő), tehát szeretném kicsit feltúrbózni. Szóval ilyesmik érdekelnének, van e pl olyan, h. letöltés vezérlő, vírus védő vagy kereső, honnan milyen játékokat lehet E65-re letölteni, van e olyan symbianra, h. codecpack vagy hasonló, honnan lehet beállitási itinereket szerezni, és hogy hol lehetne ilyesmi témákban kutakodni infót gyüjteni mert a nokia honlapján biztos nem de a szolgáltatóén sem. Lehet hogy "picit" sokat kérdeztem (BOCCS!!!) minden infó érdekel előre is köszönöm a segítséget!!!
    Üdv: L

Új hozzászólás Aktív témák