Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yash

    senior tag

    válasz Luser2000 #301 üzenetére

    Nah, megnéztem a dobozomban, mit irnak a könyvecskék. Az egyik ezt írja: ''Lehet, hogy a csomag nem tartalmaz memóriakártyát. Külön tartozékként megvásárolhatóak.''

    Tehát, alapértelmezett esetben kétféle konstrukcióval adja el a Nokia az E65-öt: egy kártyás csomagban és egy nem kártyás csomagban. Az, hogy kinek melyik jut, hát azt mi földi halandók már nem hiszem, hogy ki tudjuk derteni, hogy miért így van :) Vki eldöntötte, hogy én fogok kapni, te pedig nem, a vásárlás helyétől függően. Hát ez van.

    ----------
    Utólag ezt találtam: igen, én is a nokia oldalán néztem, a nokia szerint nem jár kártya! a t-mobile.hu szerint viszont igen!!! Bevágott idézetek:

    Nokia.com:

    Sales package contents
    Sales package contents
    Nokia E65 receiver
    Nokia Battery BL-5F
    Nokia Travel Charger AC-4
    Nokia Headset HS-5 (black)
    Nokia Connectivity Cable CA-53
    Nokia Carrying Pouch CP-18


    t-mobile.hu:

    Nokia E65/SL Quad band készülék+hál.töltő+1 db akkumulátor (950 mAh, Li-ion), USB kábel+mikrofon fülhallgató+ 512 MB memóriakártya+CD+tel.védő tasak, kávébarna tbltgr28


    Magyarul az állításod helyessége beigazolódott! T-mobile-nál valóban hivatalos az ajándékkártya, míg alap kiéptésben nem feltétlenül jár, de a papírok szerint ez nem egyértelmű. Tehát, vagy van vagy nincs. T-mobile-nál van! Zsear :D

Új hozzászólás Aktív témák