Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    válasz Alvin_ti4200 #1589 üzenetére

    Helló!

    Nekem itt ajánlott egy kedves fórumtárs egy AD-41 - HS-20 kombinációt, az tökéletes lehet számodra. Én is ilyet vettem hozzá. Bár lehet Neked csak az AD-41-re van szükséged. Ebbe lehet a 3,5-es fülest dugni. Ez a távirányító a zenelejátszóhoz (elképzelhető, h csak a beépítettel kommunikál rendesen), van rajta felvevő gomb, ami a hanghívás indítására is alkalmas, meg persze hangerőszabályzó gombok. És a beépített mikrofonról már nem is beszélek. Egyébként nem tudom külön lehet-e venni. Készletben (AD-41 + HS-20) sem rossz, mert a füles az agybadugós kivitelű, és elviselhető, egészen jó hangja van. Egyetlen hibája, h a füles kábele hajszálvékony, így félő, h szakadni fog. Viszont a távirányítóé olyan, mint az adatkábel, kamion és tehervonat vontatására is alkalmas... tehát strapabírónak tűnik.
    Árat sajna nem tudok mondani, én 5-ért vettem, de nem boltban és legalább új volt.

    Alapból HS-5-öt adnak hozzá, monó...az enyém még használatlan, de nem tűnik vacaknak, csak na... eddig nem volt rá szükségem, de biztos fogom hazsnálni azt is :DDD

    Átlagos használat mellett nem tudom mennyit megy az akksi, mert vagy nagyon sokat használtam vagy nagyon keveset. Az enyém tényleg minimális használattal egy hét után még két pöcöknyi energiát jelzett (azt hiszem kilenc rovátka van, de erre nem vennék mérget)... :C De egyébként sok macerálással, telefonnal, bluetooth-szal 2 nap alatt le lehet meríteni simán, sőt...


    Üdv!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák