Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    Másfél hete van ilyen telóm. Külsőre nem nagyon tetszett, de sikerült megbarátkozom vele, sőt meg is szerettem.

    Az első csalódás az első híváskor ért, mikor is meghallottam a hangját. Borzasztó dobozhang, ami nagyon távolinak is tűnt. Keresgéltem a menüben és találtam egy olyan pontot, hogy hangtisztaság, azt bekapcsolva lényegesen javult a hangja, de még mindig a közelébe sem ért a K550i hangjának.

    A második csalódás a 2,5 jacken keresztül hallgatható zene minősége miatt ért. Nagyon erős alapzaja van, és ez nálam egyet jelent a használhatatlansággal. :(

    A harmadik csalódás nemrégiben ért, mert csak mostanra tudatosult bennem, hogy beszélgetés közben a telefon felső része szinte felforrósodik. Ha folyamatosan hozzáér a fülemhez akkor fel sem tűnik, mert ez gondolom a telót is hűti valamennyire, és a fülem is fokozatosan melegszik csak, de ha nincs állandó kontaktus, akkor kifejezetten zavaróan meleg, ha hozzáérek. Nem tudom, hogy ennek lehet-e valami köze az első problémához, mert azon a részen van az antenna is.

    Ilyen jellegű problémával találkozott már valaki rajtam kívül? Ez garis probléma vajon, vagy ilyennel elzavarnak?

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz Jégkokó #431 üzenetére

    Srácok, valamit félreértettetek... Nem az volt a kérdés, hogy vajon igazat mondok-e... Ha azt mondom, hogy doboz hangja van, akkor az van, ha azt mondom, hogy alapzajos a jack, akkor alapzajos (bár ez egyénfüggő, hogy kit zavar, engem nagyon), illetve ha azt mondom, hogy forrósodik a telefon, és a fülem hűti, ha folyamatosan érintkezik, akkor az úgy is van, és nem a fülemtől melegszik.

    Ha valakinek elég erős a képzelőereje ahhoz, hogy elhiggye, amit írok, és tud segíteni is, annak igazán hálás lennék.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz shiggi #433 üzenetére

    Értőolvasást nektek sem sikerült elsajátítanotok az iskolában... Én nem általában beszéltem a Nokia 6300-ról, hanem arról az egy példányról, ami itt fekszik mellettem az asztalon. Egy szóval sem mondtam, hogy ezek a dolgok általánosak lennének, sőt, ha sikerült volna végigolvasni, amit írtam, akkor láttátok is volna, hogy megkérdeztem, hogy mások találkoztak-e hasonló problémával...

    Mellesleg nem is mondtam, hogy neked vagy bárki másnak csinálnia kellene valamit is a telómmal, csak arra voltam kíváncsi, amit leírtam. Vagyis: illik-e a leírás a Ti 6300-tokra is, vagy sem, ha nem, akkor vajon hajlandóak-e a szervízben ilyen problémával foglalkozni. Ennyi lett volna. Ezzel szemben Nektek sikerült mindent kétségbevonni, amit írtam... :((( Elhihetitek, hogy nem unalmamban találtam ki, pláne nem a Ti kötözködési és okoskodási kényszeretek csillapítására...

    Értelmes reakciót még mindig örömmel vennék.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz erdoke #434 üzenetére

    Köszönöm! Végre valaki...
    Nincs az ismeretségi körömben túl sok 6300 tulaj, pontosabban egyről sem tudok. A jack zajossága, az tényleg szubjektív, amint írtam is, ezért arra nem is vártam reakciót, de amennyire az én telóm melegszik, és amennyire dobozhangja volt a hangtisztaság bekapcsolása előtt, azt nem akarom elhinni, hogy mást ne zavarna... Mivel az egész topikot nem volt se kedvem se időm végignyalni, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mások is találkoztak-e ezekkel a jelenségekkel. De az eddigi reakciókból ítélve nem. Ha valóban így van, akkor még minidg kérdéses, hogy ilyen problémával, vajon foglalkoznának-e a szervízben???

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák