Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    Sziasztok!Új vagyok itt a fórumban IS,de tanulmányozgattam ennek a remek készóléknek a fórumát.És látom vannak akiknek nem a "stílusa",de vannak itt látom értelmesebbek is,kik telefonálásra használják a telefonjukat :)
    Pont mint én :DDD
    Nekem is van egy 1112-esem,és egy 3660-ast cseréltem le hogy megvegyem.
    Nekem csak Vodás kellett,így nem kártyafüggetlenül vettem,feleslegesnek véltem.A Vodánál a hölgy csak lesett hogy ilyen cserébe megyek bele :DDD
    És szvsz nem bántam meg!Ilyen megbízható telefonom még nem volt soha,és szerintem nem is lesz.Én még csak középiskolás vagyok,de(sok ember meglepetésére)az alaptelefonok híve vagyok.Telefonálni kell,SMS-ezni,esetleg ébreszteni,de a Snake is egy alternatíva lehet a szememben :R
    Az én telefonom sok SMS-sel,és beszélgetéssel,sok Snake-zéssel(napi 2 óra legalább,utazás közbeni unaloműzőm :DD ),egy hetet simán elmegy.Arról nem is beszélve hogy amég a vonatomra várok(kb.napi másfél óra)nincs egyáltalán térerő,így azt is keresheti).Viszont még ott is talál térerőt,ahol a haverjaim N70-esei simán elvesztették :DDD
    A másik amit nagyon istenítenek sokan a színes kijelző.Szerintem totál felesleges.Állandóan takargatni a kijelzőt meg minden(arról nem is beszélve hogy zabálja az akkut),nem valami jó...
    Egy szóval nagyon magyon megszerettem.A világ egyik leg jobb telefonjának találom.
    Szinte tökéletes :)
    A másik a Motorola F3.Saját fórumában azért akart csak F3-mast venni ennek ellenében,mert fele ilyen vékony.Viszont az kellemetlen.A 1112-es szerintem még vastagságra is tökéletes :D Arról nem is beszélve hogy a Motorola(amit nem veszek telefon számba,se sms rendesen,sem menü,sem rendes kijelző,sem semmi),minden más szempontból sokkal nagyobb.Enyit.An nekem semmi képp nem kellene.
    Szisztok!

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák