Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz cherockee #20 üzenetére

    Nem, az lesz a jó világ, ha mindenki olyan okos lesz mint te, de méginkább az, ha ez a sok okos ember majd olyan dolgokba köt bele lépten-nyomon, amikbe teljesen felesleges.

    Szó sincs róla, hogy nem tudom elviselni a kritikát, belátom azt is ha hibázom, erre más topicokban volt már példa. Veled az a bajom, hogy nüansznyi, lényegtelen dolgokba kötsz bele, részben azért, mert félreértemlezed a dolgokat. Ez is mi? ''tudod mi nem kompatibilis? A C64 az IBM legaciával, de azért a wm rendszerek kernel szintnél nem mondható ég és földnek..'' Megint egy szavon lovagolsz: nem érdekel, hogy te mit értesz az ''inkompatibilis'' alatt, ha egy pocket pc programot felraksz smartphonera, akkor nem fog menni, ilyen egyszerű. Se engem, se a többséget nem érdekli, hogy meg lehet oldani mindféle haxolással, hogy menjen a másikon.

    Tisztában vagyok azzal is, hogy a Pocket PC-k területén sokmindenhez nagyon jól értesz, de szerintem inkább egy Logout/PDAMánia blogra kéne fordítanod azt az energiát, amiből most nagyítóval keresel hibákat más emberek munkájában.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák