Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Polacheck #14 üzenetére

    ez szerintem minden Linuxos Moto-ra jellemző. nekem az E2-esem is tökéletesen össze van rakva, a fél év alatt sem kifogásolható az anyagminőség, összeszerelés. a szoftvere is szuper, ránézésre ugyanaz, mint ezen, bár egy-két feature eltér. például az enyém nem jelzi piktogrammal az ébresztő akvítságát, viszont van benne EQ. amit nem is értek ebből hogy maradhatott ki... hülye kérdés, de biztos nem nézted el? :D vagy nem lehet, hogy ez is beletartozott abba, hogy még nem sorozatgyártásos telefon?

    viszont ha már megjegyezted, hogy mit dob vissza a főszerkesztő, akkor tiszteltetem, hogy amiatt nem dobja vissza, hogy igazából a telefonok telefon funkcióiról egy árva szó sincs a tesztben... (hangminőség? térerő? hangerő? híváskezelés? hívásszűrés? ...stb) az E2-ben például nincs hívásszűrés, de erről sehol nem írnak semmit, pedig van, akinek fontos lenne...

    amúgy tetszik a teszt, és az előző megjegyzés nem ellened szól, gyakorlatilag amióta raknak kamerát a telókba az összes mobilportál össze tesztelője elfelejtette ezeket, és csak arra pattan rá, hogy milyen képeket készít...

  • Coyote2000

    őstag

    válasz Polacheck #14 üzenetére

    Nincs, mondtam hogy a többi része tetszett :DDD
    Tény, hogy a Moto a pengetelcsik után csak a dizájnra gyúrt a belsőt meg hanyagolta, de az E6 és Z6 után azt mondom nem kéne még temetni... Ez egy olyan hullámvölgy, amibe a Nokia is belekerült, amikor 2004-2005-ben még 128x128 4096 szinű kijelzőket pakolt a telcsikbe... Lám milyen szépen kigyógyult belőle...

    Polacheck, annyi kérdést még, hogy melyiket választanád:

    Samsung U600 vs Moto Z6 ??

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Polacheck #16 üzenetére

    ez igaz, hogy a legtöbb telefon szinte azonos azokban a paraméterekben, mégis megnyugtató olvasni egy mondatot, ami ezt megerősíti :)

    mondjuk szerintem nem olyan megepő ez, hogy nem veszed észre a Linuxosságot, egy S40 és S60 közt sincs akkora hatamas különbség mostanában, legfeljebb sebességben. ez a nem bővíthető Linux rendszer is kb olyan az én szememben, mint az S40 a Nokiákon.

    az EQ monjuk szomorú dolog... viszont engem vigasztal az, hogy ha megvenném ezt a telefont, akkor sem a zenehallgatás miatt tenném, de csak a zenetelefonok közt árulnak linuxos Moto-t. arról nem is beszélve, hogy ez a linux elég jól tweakelhető, biztos hamarosan megjelennek rá az olyan szoftok, amiben már orvosolják a hozzáértők az EQ hiányát meg még sok mást is :)

    kár, hogy a többi jelenleg piacra kerülő telefonjuk nem ezt a szoftvert kapja még meg, pedig egyértelműen fejlettebb. talán nincs meg bennük a megfelelő hw a futtatására?

Új hozzászólás Aktív témák