Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz ATM_automata #941 üzenetére

    Nem tudtam, hogy mennyi a keret, ezért ajánlottam ilyen megoldást. Nyugdíjas kolléga is jót akar, viszont én kifejezetten a fotós utómunkára gondolva mondtam, amit mondtam. Az IPS paneles monitorok is jók, de én személy szerint (ezt most a fotós mondja belőlem) PVA-ra szavazok, kettő is van előttem az asztalon. :U

    "Az IPS esetében írt a "feketéi rosszabbak" mit jelent, mondjuk egy ASUS laptop kijelzőhöz képest, vagy mondjuk ehhez képest?"

    A laptopok 80%-ának (a maradék 20%-ban meg IPS vagy PVA panel van ;) ) kijelzőit oda-vissza veri (meg a linkelt monitort is) az IPS panel: mérföldekkel jobb kategória még a feketéi ellenére is. Az, hogy rosszabbak a feketéi, mint a PVA-nak azt jelenti, hogy a PVA feketéi mélyebbek-teltebbek és több árnyalat van bennük. Az IPS feketéi inkább szürkék, olyan "tejfölösek". Persze normál felhasználásnál ez nem annyira számottevő, de utómunkázásnál annál jobban, amikor minden részlet számít. ;)

    Ennek fényében Nyugdíjas kolléga biztosan tud ajánlani olyan monitorokat, amik maximálisan tökéletesek lesznek a feladatra.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák