Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NaLaBT

    csendes tag

    válasz Jégkokó #4 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy egyedülálló vagy sem, nekem ez nem is volt érdekes. Decemberben kaptam egyet a cégemtől, és elégé negatívan álltam hozzá. Aztán beraktam, és egy nap alatt baromira megszoktam. A mikrofon egyáltalán nem zavaró (oda hajtod ahová akarod), ellenben a hangszóró pont a füled mögött van, még autópályán nagy sebességnél is nagyon jól hallasz mindent - iszonyú kényelmes nekem (sokat vezetek). Szerintem ez tipikusan olyan cucc, amit ki kell próbálni és használni, utána meg egyszerűen nem tudod nélkülözni. (Nekem fekete színű van, az jobban beleolvad a kocsi belsőbe.)

    Bluetooth forever!

  • NaLaBT

    csendes tag

    válasz mrlujoak #12 üzenetére

    Hali!

    Érdeklődéssel olvastam a leírásod - nekem nagyon meggyőző, látszik, hogy behatóan foglalkoztál a kérdéssel. Ha csak a saját tudásomra (fizika) támaszkodom, akkor is felmerülhetett volna a kérdés, de eddig ez egyáltalán nem foglalkoztatott, most azonban behatóan megnéztem a kütyüt.

    Biztos autója válogatja, de nekem nagyon messze van a fejemtől (nyakamtól) a kihajtható rész, és minthogy csak ''szimulálni'' tudtam az ütközést (hülyének is néztek az utcán mit dülöngélek a kocsiban annyit) nem tudtam előidézni az ütközést a snake-kel. Persze egy frontális biztos más, mint egy oldalsó ütközés, hiszen akkor visszafele jövetben a fejed eltalálhatja, de nem tudom, hogy akkor mennyit számít az, hogy elcsavarodhat a mikrofon rész (felfele vagy lefele, ezzel tompítva az ütközés erejét), ill. hogy tényleg nagyon könnyű műanyagból van kialakítva, így nagyobb sérülést - szerintem - biztosan nem okoz, mint magával a fejtámlával való találkozás. Minden esetre a bogarat elültetted bennem, és megpróbálok utánanézni mi az ábra ''hivatalosan''. Mindemellett én továbbra is nagyon jó eszköznek tartom, nagyon jó a hangminősége, nagyon kényelmes a használata, és kb két hetente töltöm úgy, hogy nem kapcsolom ki. Haverjaimnak, akiknek eddig kölcsönadtam, sose akarták visszaadni...

    Bluetooth forever!

  • NaLaBT

    csendes tag

    válasz MuzX #17 üzenetére

    Ítéletet alkotni anélkül, hogy kipróbálnád - szerintem - nem korrekt. Valóban nem tudom, hogy pontosan milyen erők szabadulnak el, mert szerencsére nem volt még ilyen ütközésem - nevetséges? Lehet. Viszont használom és nekem nagyon bejött. Tudod ez egy kicsit olyan, mint azt mondani a Saab-ra, hogy gyakorlatilag egy Opel, hiszen a GM csoporthoz tartozik, a padlólemez, a felfüggesztés, ez erőátvitel és a motorok a Vectrától (is) jönnek, a bajuszkapcsolók és a belső anyagok jelentős része szintén, de anélkül, hogy használnám mégsem mondom, hogy a 9-3 egy Vectra, pedig lehetne ez az ítéletem... :R

    Bluetooth forever!

Új hozzászólás Aktív témák