Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psl2003

    csendes tag

    válasz liszi70 #7002 üzenetére

    Nagyjából igen.
    Gondolom a szervizes azért volt elégedett, mert valószínűleg leginkább cégek veszik igénybe a munkáját és azok meg nem azért fektetnek bele számítógépekbe, hogy ne használják sűrűn. Már nem emlékszem, hogy akiknél felejtett, azok mennyi időt említettek legkevesebbet. Ha minden nap használt gép, akkor a fentiekből kiindulva jó eséllyel nem lesz semmi probléma. Keress rá a neten, leginkább boltok értékeléseiben. Emlékeim szerint én is ott láttam az infót. Pont ezért nem vettem meg, pedig meglehetősen sóher vagyok és egy ideje ráadásul még erősen árérzékeny is sajnos, mivel nekem egy másodlagos laposba kellett volna, amit csak bizonytalan időközönként használtam.

    Azt nem tudom, hogy elegendő-e alkalmanként egy röpke bekapcsolás is, de gyanítom igen, mert ha nem így lenne és nem csak hetek vagy inkább hónapok állása okozná a problémát, akkor feltehetően nagyobb visszhangja lenne a dolognak. Ugyanezért gondolom azt is, hogy lehet, hogy csak egy hibás széria volt. Én amire akkor építeni tudtam, az az hogy céges környezetben OK, de a nyári szünet egy iskolában már erősen kockázatos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák