Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Szinte ''centire' azt hozta amit vártam.2-3 nagyobb hiba és több kisebb a negatív oldalon az újszerű kezelés és megjelenés a másik oldalon. ilyet mobiltelefonokba még nem láthattunk ezt el kell ismerni.Akinek elégséges egy közepes tudású teló néhány nagyobb hibával de valami újszerű élményre vágyik a mobiltelefonok között annak tökéletes lesz(vagy annak aki kőgazdag és egy E90 mellé beszerzi ezt játékszernek) persze mélyen a zsebébe kell nyúlni mert gondolom ez is túl lesz árazva.Alma fanoknak persze így is kötelező darab! :D
    Összehasonlítani sztem hülyeség mind az N95tel mind a Samsung F700zal vagy a Pradaval esetleg a majdani új Pradaval.Ez más kategória sztem.Persze h N95 meg F700 is alázza.na és akkor? itt nem ez a lényeg.na mind1. nálam egy tetszett plecsnit érdemelne ha pedig kijavítják azt pár hibát(nem is kell talán az összeset)ami engem nagyon zavar(BT gondok video-felvétel, 3G esetleg csengőhangok)az EU verzióban akkor az kapná az ajánlottat.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák