Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz ysolt #27 üzenetére

    azért a Cowon oldalán lévő összehasonlítás nem meglepő hogy a Cowon termékét hozza ki győztesnek :)
    én amúgy A2-t akartam venni, de k. sokáig kellett rá várni hogy legyen Mo-n és időközben vettem kedvező áron egy ''használt'' pár napos fóliás nullkilóméteres iStation-t. nem bántam meg, de ha 1:1-ben lecserélhetném egy A2-re akkor megtenném, bár agyalnék egy sort előtte.
    mivel A2-m nincs, csak az i2-ről tudok nyilatkozni. (nézd meg azért az itteni belinkelt fórumot is.)
    -képkezelés: beolvas mindent, de azért nem olyan gyors a képnézegetés mint egy digit fényképezőn. lehet zoomolni, jobbrabalrafelle lépegetni, forgatni.
    -e-book: ez annyit jelent, hogy olvas txt file-okat, semmi mást. betűméret állítható
    -filmnézés: a képernyő akkora amekkora, de sztem bőven használható. 20+ perces simpsons, south park stb epizódokra kiváló :) XviD QPEL és GMC-t NEM TUD. (A2 sem.) TV-re ki lehet rakni a képet, van hozzá infra távirányító (A2-höz nincs, opcionálisan sem).
    -van benne angol értelmezőszótár + kiejti a szavakat, ez vicces. és egy nagyon alap rajzprogram.
    ha i2-ről van kérdéses, sztem inkább a belinkelt topikban folytassuk.
    üdv

Új hozzászólás Aktív témák