Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Graphics #32 üzenetére

    A kijelző borzasztóan alulszaturált hiába HD IPS, gyakorlatilag a közelébe se ér a nagyobb gyártókéhoz. Oké, persze az ár, meg akinek nincs pénze drága telefonra annak ez a megfelelőnél is több, de én már nem fogadnám el, túl sok jó telefonon vagyok túl, és az ember sajnos ilyen finnyás, hogy megszokja a jót :)

    A hibás dolog az saját statisztika sajnos. Újraindulgatós telefonok, bootloopos rendszerek. Én csak coptam vele :( És a legtöbb baj szoftveres eredetű, kiadják a telefont valamivel, frissítést többet nem kell rá várni ilyen telefonoknál. Maximum egyet ha valami csúcstelefont vettél.

    Nekem mind recseg. De az összes műanyag telefon a Samsungok is. Megnyomod a hátulját/szélét és recseg. Nem a füledbe persze de elmarad minőségérzetre. Samsungom van, és minden előnyével együtt utálom érte, pedig egy vagyon volt annó. Papírvékony hátlapok, kétes illesztések :( Többek között ezért is a MI3 a következő kiszemeltem.

    A8xx telefonokból találkoztam jópárral.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák