Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Én ma eldobtam a V20-at tok nélkül a moziban, de a military grade alunak meg se kottyant. Jó, nem murvára esett, az tény. De azért csattant egy g#cinagyot, nem volt rajta a tok sem most. A kijelzőn meg üveg van, és amúgy is kavicsra vagy éles felületre kell ahhoz esnie, hogy az összetörjön. Arra viszont nem vennék mérget, hogy az üveg V30 is hasonlóan jól bírja a gyűrődést.
    Sajnos nálam több okból is eléggé mellément a V30, de főleg a keskenyebb kijelző, és az SD kártya támogatás hiánya miatt.
    Az idei generációt skipelem, mert nem történt semmi olyan előrelépés, ami miatt úgy kéne éreznem, hogy érdemes váltani.
    A hardveres fejlődés évek óta egyre lassul (Snapdragon 820 és 835 között 15% van prociban, 20-25% gpu-ban), a kamerák sem sokat fejlődtek az elmúlt 2-3 évben. Ez az új 21:9-es képarány-őrület meg kifejezeten nem tetszik, csak 6.3"-től tartom elfogadhatónak a kijelző szélességét ezzel a képaránnyal. A Note 8 volt eddig az első olyan 21:9-es képarányú telefon a kezemben, aminek a szélességével is meg voltam elégedve. Eddig az az overall év telefonja számomra (Pixel XL 2 lenne, ha kicsit nagyobb lenne a képátló).
    A por-vízállóság meg sosem izgatott, nem járok úszni a telefonnal, meg havonta legalább egyszer kitisztítom belül is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák