Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Sinesol #3 üzenetére

    Mondjuk egy szilikonozott műanyag padon, aki vállból játszik, annak még elhiszem hogy ez számít, de egy szövet padon, ahol a nyomóerővel "szabályzod", hogy mennyire könnyen fusson, ott szerintem nem ez számít. Mert ugye a szövet pad be tud nyomódni a talpak alatt, és a nagyobb gödörből nehezebb lesz kitolni az egeret, mint kisebb gödörből.
    Erre az egérre ráadásul a tenyered is rárakhatod, így külön nyomni sem kell, elég ráengedni a karod teljes súlyát. Amikor meg gyorsabban akarod mozgatni, kicsit könnyíteni kell rajta és voala, te szabályzod a precizitás/sebesség közti váltást.

    Ennek az egérnek a talpa lesz sz@r, ezzel a formával maga alá söprögeti össze a koszt, így akadni fog a siklás, ugrani a kurzor, ami elég idegtépő.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sinesol #3 üzenetére

    "kevés a tehetetlensége"

    Pont ezért könnyebb/jobb vele a kontroll, padtípustól függetlenül. Ha valaki spasztikus, azzal nem lehet mit kezdeni.

    Ez kicsit arra emlékeztet, mikor 11 évesen azért játszottam eleinte Quake 1 shareware LAN-on billentyűzet only, mert arra spekuláltam, hogy egérrel "ha hirtelen valaki elém ugrik, megijedek és elrántom a francba a célkeresztet". :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák